Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Çevre Yönetimi

Yapı Kredi çevresel etkilerini en aza indirmek, bu alandaki hedeflerini hayata geçirebilmek için ana hissedarları Koç Holding ve UniCredit’in bilgi birikimi ve tecrübelerinden faydalanmaktadır. Bu bakış açısıyla Yapı Kredi, Koç Topluluğu şirketlerinin çevre yönetiminden sorumlu yöneticilerinin oluşturduğu ve çevre yönetimi konusunda en yetkili karar alma birimi olan Koç Çevre Kurulu’nun bir üyesidir. Topluluk genelindeki politika ve stratejilerin belirlenmesi, uygulanması ve yayılması faaliyetleri Çevre Kurulu tarafından yürütülmektedir. Kurulda belirlenen stratejik hedefler, performans hedeflerine dönüştürülmekte ve tüm Yapı Kredi organizasyonuna yayılması sağlanmaktadır. Hedef gerçekleşmeleri ve performans sonuçları düzenli olarak takip edilmekte, şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkeleri doğrultusunda tüm paydaşların bilgisine sunulmaktadır. Çevre mevzuatına uyum için Koç Topluluğu Denetim Grubu ile periyodik denetimler gerçekleştirilmektedir.

Yapı Kredi’nin çevre alanındaki çalışmalarıyla ilgili sorumluluk, Sürdürülebilirlik Komitesi’nin bir üyesi olan ve doğrudan Murahhas Üye ve Genel Müdür Vekili’ne raporlama yapan Lojistik ve Satın Alma Grup Direktörü tarafından yürütülmektedir.

Yapı Kredi, çevre alanındaki performansını her yıl kamuya açık olarak yayımladığı sürdürülebilirlik raporlarında tüm paydaşlarıyla paylaşmaktadır. Sürdürülebilirlik raporları kapsamında çevresel ve sosyal alanlardaki seçilmiş göstergeler uluslararası bir denetim kuruluşu tarafından doğrulanmaktadır. Bunun yanısıra, 2016 yılından itibaren Kabon Saydamlık Projesi (Carbon Disclosure Project – CDP)’nin İklim Değişikliği Programı kapsamında bu alandaki uygulamalar şeffaf bir şekilde raporlanmaktadır. Ayrıca, 2011 yılından beri ISO 14064 Sera Gazı Raporlama Standardı çerçevesinde sera gazı envanteri hesaplanmakta ve yönetilmektedir. Bu çalışma kapsamında, belgelendirme ve bağımsız 3. şahıs doğrulama süreci her yıl tekrarlanmaktadır. Yapı Kredi’nin çevreye verdiği önemin bir göstergesi olarak 2016 yılında genel müdürlük binaları için çevre yönetim sistemi kurulmuş ve ISO 14001 belgelendirme süreci tamamlanmıştır.

Çevre performansımız konusunda sivil toplum kuruluşları ve diğer paydaşlarımızdan görüş alıyor, performansımızı sürekli iyileştirmek için çalışıyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor