Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

YAPI KREDİ GÖNÜLLÜLERİ’NE İKİ ULUSLARARASI ÖDÜL

Yapı Kredi, Young Guru Academy (YGA) iş birliğinde 2017 yılında hayata geçirdiği “Anadolu’ya Bilim Göçü” projesi ile uluslararası ölçekte projelerin değerlendirildiği The Peer Awards for Excellence tarafından 2 ödüle layık görüldü. 

Yapı Kredi CEO’su Gökhan Erün, Anadolu’ya Bilim Göçü projesi ile uluslararası arenada iki ödüle birden layık görülmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Erün, “Türkiye’nin en değerli markalarından Yapı Kredi olarak tam 74 yıldır eğitim, çevre, kültür sanat gibi farklı alanlarda ülkemize katkı sağlamak bizim doğal bir sorumluluğumuz oldu. Bu anlayışımız doğrultusunda uzun yıllardır aydınlık bir gelecek için birlikte çalıştığımız YGA’nın ‘Anadolu’ya Bilim Göçü’ projesini de desteklemeye başladık. Bu projemizi Nobel Ödüllü bilim insanı Aziz Sancar’ın hikayesinden ilham alarak geliştirdik ve yeni Aziz Sancarları keşfetmeyi hayal ettik. Gençlerin kendi hikayelerini yazmaları için ellerinden tutmayı amaçladık. Yapı Kredi Gönüllüleri sahada çocukların eğitimi için gönüllü olarak çalışıyor.” dedi.

Erün, projenin başlangıcından bu yana geçen 9 ayda elde edilen deneyim hakkında ise şu bilgileri verdi: “Bilimin, ‘anlaşılması zor ve uzak’ algısını yıkmayı, eğitimde fırsat eşitliği üzerine farkındalığı artırmayı hedeflediğimiz bu projeyle, çocuklarımızın geleceği için umut tohumları attık. Türkiye’nin dört bir yanındaki çalışanlarımızın Yapı Kredi Gönüllüleri çatısı altında bizzat sahada görev aldığı bu projede, dezavantajlı olarak tabir edilen çocuklarımıza bilimi sevdirmeyi amaçladık. Yapı Kredililer, her hafta düzenli olarak YGA’daki gönüllü gençlerimiz ve çocuklarımızla bilim seanslarında bir araya geldiler. Kurumsal sosyal sorumluluk projemizle aldığımız bu ödüller de Yapı Kredi’deki gönüllü arkadaşlarımızın bu projede aslında gençler ve çocuklarla ‘birlikte başarmayı başardıklarının’ en güzel göstergesi. Bu süreçte toplam 140 gönüllü ile 19 ilde 450 çocuğa ulaştık. Önümüzdeki 3 yılda ise Anadolu’ya Bilim Göçü ile 50 ilde, 5.000 çocuğa ulaşmayı hedefliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda da projeyi Eylül ayı ile birlikte köy okullarına taşıyacağız.”

Yapı Kredi Gönüllüleri iyiliğin öncülüğünü üstleniyor

Bankanın köklü bir sosyal sorumluluk geleneğine sahip olduğunu belirten Gökhan Erün sözlerine şöyle devam etti: “Anadolu’ya Bilim Göçü projesinin yanı sıra, Yapı Kredililer, dünyanın daha iyi bir yer olmasına katkı sağlayacak birçok projenin gönüllü destekçisi. Farklı alanlarda bireysel veya ekip olarak el ele verip topluma katkı sağlama gayretinde olan bu arkadaşlarımız, Yapı Kredi Gönüllüleri adını verdiğimiz platformda  buluşuyor. Bu platformda yaklaşık 3 bin Yapı Kredili arkadaşımız, süregelen veya kendileri geliştirdikleri yeni projeler ile her sene daha fazla kişinin hayatına dokunuyor. Yapı Kredi Gönüllüleri, topluma değer katma hedefi ile 2009’dan bu yana eğitimden çevreye onlarca projenin başarılı bir şekilde sürdürülmesini sağlıyor.”

Yapı Kredi Gönüllüleri son olarak, 2018 yılının ilk yarısında omurilik felçlileri için Wings For Life World Run’da koşarken, İşitme Engelliler Derneği’ne destek olmak için kermes düzenledi, Köy Okullarına 1000 Kitap Projesi’ne destek oldu. Vezirköprü İlköğretim Okulu’nun spor malzemesi ihtiyaçlarını karşılayan Yapı Kredi Gönüllüleri, aynı zamanda görme engellilerin büyük yardımcısı olan rehber köpekler yararına yapılan kermese de katılarak bağışlara katkıda bulundu.

Yapı Kredi / 24 Tem 2018

Diğer Haberler

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor