Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Kasko Sigortaları

Tüm Oto

Sigortalı araç veya onun aksesuarı yanma, çalınma ve/veya çarpışma nedeniyle zayi olmuş veya kısmi hasara uğramış ise sigortacı, tespit olunan hasar tutarının sigortalıya tazmin eder.

Sigortalı aracın standardı dışında yer alan ilave aksesuarlarının değerlerinin poliçede belirtilmesi gerekmektedir.

Akıllı Kasko

Akıllı Kasko Otomobil ve Kamyonet kullanım tarzlarındaki araçlar için kapsam ve teminatları özel olarak belirlenmiş bir poliçedir. Sigortalı araç veya onun aksesuarı yanma, çalınma ve/veya çarpışma nedeniyle zayi olmuş veya kısmi hasara uğramış ise sigortacı, tespit olunan hasar tutarının sigortalıya tazmin eder.

Sigortalı aracın standardı dışında yer alan ilave aksesuarlarının değerlerinin poliçede belirtilmesi gerekmektedir.

Kasko Ek Teminatları (Ortak)

a. Deprem ve Yanardağ Püskürmesi

Deprem ve Yanardağ Püskürmesi nedeniyle gelebilecek zararlara karşı teminat sağlanmaktadır.

b. Toprak Kayması Fırtına, Dolu ve Yıldırım

Toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım nedeniyle gelebilecek zararlara karşı teminat sağlanmaktadır.

c. Sel-Su Baskını

Sel-Su Baskını nedeniyle gelebilecek zararlara karşı teminat sağlanmaktadır.

d. GLKHH ve Terör

GLKHH ve Terör nedeniyle gelebilecek zararlara karşı teminat sağlanmaktadır. Terörist eylemler ve bu eylemlerle doğan sabotajlar nedeniyle meydana gelen zararlar (terörist eylemlerden maksat Terörle Mücadele Kanununda tanımlanan eylemlerdir.) ve grev, lokavt, kargaşalık ile halk hareketleri ve bunları önlemek ve etkilerini azaltmak üzere yetkili organlar tarafından yapılan müdahaleler sonucu meydana gelen zararlar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde muafiyetsiz olarak ödenecek şekilde kasko sigortası kapsamına dahildir.

e. Cam Kırılması Teminatı

Cam Kırılması teminatı poliçenin zorunlu teminatıdır. Muafiyetsiz olarak da teminat altına alınabilir. Teminatın uygulama detayları için poliçe üzerindeki bilgilere başvurulabilir.

f. Anahtar Kaybı Teminatı

Kasko sigortalı olan aracın var olan anahtarlarından birinin çalınması, düşürülmesi, kaybedilmesi, yok olması gibi nedenler sonucunda, aracın güvenliğinin sağlanabilmesi için yapılacak işlemler ile, tescil belgesi ve plaka levhalarının çalınmasına karşı poliçede belirtilen limitler ile teminat sağlanmaktadır.

g. Yetkisiz Kişilerce Çekilme Teminatı

Yetkili olmayan kişilerce çektirilen sigortalı araca ve kurallara uygun olmadan çekilen/çektirilen sigortalı araçlarda meydana gelen zararlar teminata dahildir.

h. Kemirgen ve Vahşi Hayvan Zararları

Kemirgen ve vahşi hayvan zararları poliçede belirtilen durumlar dahilinde teminat altına alınmıştır.

i. Hasarsızlık Koruma Teminatı

Poliçe süresi içinde 1 adet radyo/teyp hasarı , 1 adet cam kırılması ,% 100 rüculu hasarlar ve diğer bir hasar meydana gelmesi halinde, poliçe yenilenirken hasarsızlık indirimi korunarak mevcut poliçe üzerindeki kademeden devam edecektir. Bu teminat seçimlik olup, hasarsızlık indirimi %40 ve üzeri olduğu durumlarda seçilebilmektedir.

Kasko Ek Teminatları (Tüm Oto‘ya Özel)

j. Kişisel Eşya

Sigortası temin edilen araçta bulunan, kişisel eşyaların çalınması, Hırsızlık Genel Şartlarına ve poliçede belirtilen Özel Şartlara bağlı olarak, poliçede belirtilen limitlere kadar teminat kapsamındadır. Ticari mallar, nakit, çek, senet vb. kıymetli evrak, mücevherat, kredi kartı, cep telefonu, taşınabilir bilgisayar ve diğer elektronik eşyalar, seyahat biletleri teminat kapsamı dışındadır.

Diğer Uygulamalar

Hasarsızlık İndirimi

Tüm kullanım tarzlarında bir sefere mahsus olmak üzere cam kırılması hasarı ve bir sefere mahsus radyo – teyp hasarı ile %100 rücu edilebilen hasarlar hasarsızlık indirimini etkilememektedir.

Yeni Değer Klozu (Hususi ve kamyonet kullanım tarzı için )

Kasko Sigortası Genel Şartları'nın B.3.3.2.2 hilafına, aracın ilk sahibine ait olması ve bu poliçenin, aracın ilk tescilinden itibaren, 15 gün içerisinde düzenlenmiş olması (15. gün dahil) koşulu ile, ilk tescil tarihinden itibaren geçecek bir yıllık süre zarfında meydana gelecek tam ziya hasarlarında,aracın hasar ödeme tarihindeki peşin anahtar teslim bedeli, tazmin edilir. Bu şartların sağlanmadığı durumlarda kloz hükümleri geçersizdir. Anahtar teslim deyimi aracın piyasada geçerli olan peşin değerini (vergi, resim ve harçlar dahil), yarım yıl taşıt pulu bedelini, noter, plaka/ruhsat masrafları, Trafik Sigortası primi vb.masrafları ifade eder. Ancak araç alımı sırasında vergi indirimi alınmış ise (engelli aracı, paralel ithalat v.b.) anahtar teslimi tutarında bu oranda kesinti yapılması söz konusu olacaktır.

Anlaşmasız Servis Muafiyeti

Akıllı Kasko: Oluşan hasarın onarımı için Allianz Akıllı Kasko Hizmet Noktaları dışındaki servislere gidilmesi durumunda hasar bedeli üzerinden % 25 tenzili muafiyet uygulanır.Onarımın yapılacağı ilde, Allianz Akıllı Kasko Hizmet noktası olmaması durumunda, sadece Allianz Anlaşmalı&Anlaşmasız Özel Servislerde muafiyet uygulanmayacaktır.

Tüm Oto: Allianz ile anlaşması olmayan Marka Yetkili Servislere gidilmesi durumunda, hasar bedeli üzerinden % 25 tenzili muafiyet uygulanır.

Üçüncü Şahıslara Karşı Sorumlulukları (İhtiyari Mali Sorumluluk) Teminatı

Sigortalının kendi aracını kullanırken 3. Şahıslara zarar vermesi durumunda, Trafik Sigortası poliçe teminat limitleri üzerinde yöneltilecek tazminat talepleri ile ilgili sorumlulukları poliçede belirtilen limitler dahilinde kapsar.

Ferdi Kaza

Aracın hareket ya da park halindeyken, bakımı yapılırken, inme/binme durumunda oluşabilecek kazalar için ölüm ve sürekli sakatlık risklerine karşı poliçede belirtilen bedeller dahilinde teminat verilmektedir.

Hukuksal Koruma

Poliçede gösterilen limitler kadar teminat sağlanmaktadır. Bu teminatlarla ilgili sair kısıtlamalar ve teminat dışında kalan haller Hukuksal Koruma Sigortası Genel Şartları’na tabidir. Hukuksal Koruma Sigortası ile sigortacı sigortalının sadece taraf olduğu hukuksal uyuşmazlıklarıdan doğan zararın giderilmesi ile hukuksal çıkarların korunması için yapılacak hak arama ve savunma masraflarını üstlenir. Her ne nam altında olursa olsun parasal cezalar işbu sigorta sözleşmesinin kapsamı dışındadır.

Yardım Hizmeti

Akıllı Kasko: Sigortalı aracın kaza geçirmesi, yanması, tam ya da kısmi çalınma, çalınmaya teşebbüs, lastik patlaması, anahtar kaybı / veya kaza sonucu yola devamının imkansız veya sürüş güvenliğini tehdit edecek unsurların olduğu hallerde çekilmesi, kurtarılması ve nakil masrafları hizmetleri verilmektedir.

Tüm Oto: Sigortalı aracın kaza geçirmesi, yanması, arızalanması, tam ya da kısmi çalınma, çalınmaya teşebbüs, lastik patlaması, akü bitmesi, benzin bitmesi, anahtar kaybı /araç içinde unutulması veya yola devamının imkansız veya sürüş güvenliğini tehdit edecek unsurların olduğu hallerde çekilmesi, kurtarılması ve nakil masrafları hizmetleri verilmektedir.

Kiralık Araç Hizmeti

Kiralık İkame Araç Hizmeti, kaza sonucu aracın Allianz Yardım Hizmeti tarafından servise çekilmesi ve aracın onarım süresinin 24 saati geçtiği durumlarda verilmektedir.

Mini Onarım Hizmeti

Allianz Mini Onarım, kasko poliçenizin geçerlik süresi boyunca aracınızın kaporta, boya, deri, vinil, kumaş, plastik, ön cam aksamlarında oluşabilecek, özel şartlarda belirtilen ölçü ve adet limitleri verilen, küçük ölçekli hasarların AUTO KING Franchise Servis Organizasyonu Merkezleri’nde bedelsiz olarak giderilmesi hizmetidir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor