Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi Göz-ID Şimdi de Android’de!

Türkiye’nin dijital bankası Yapı Kredi, sektöre yenilik katmaya devam ediyor!

Türkiye’nin dijital bankası Yapı Kredi, devrim niteliğindeki uygulamalarını hayata geçirmeye devam ediyor. Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan “göz tarama teknolojisi” ile bankacılık sektöründe bir ilke imza atan Yapı Kredi, şimdi bu uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara da taşıyor. Öncelikle iOS tabanlı akıllı telefonlar için geliştirilen “göz tarama” ile Yapı Kredi Mobil’e giriş bundan böyle Android tabanlı akıllı telefonlardan da yapılabilecek. 2016 yılının son çeyreğinde mobil şubesini yenileyen Yapı Kredi, Göz ID uygulaması, QR kod ile ATM’ye dokunmadan çok hızlı para çekme ve Çağrı Merkezi’ne direkt bağlanma gibi fonksiyonlarla bankacılık sektöründe yeni bir çağı başlatmıştı. 

Yapı Kredi olarak Türkiye’de bankacılığın teknolojik dönüşümüne öncülük ettiklerini belirten Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, “Yenilikçi yaklaşımımız, müşteri odaklı bankacılık anlayışımız ve bankacılığın dijital dönüşümüne sektörde öncülük etme vizyonumuz doğrultusunda, hizmete girdiği andan itibaren büyük ilgi gören Göz ID uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara da adapte ettik.  Bundan böyle müşterilerimiz göz tarama özelliği ile Android tabanlı akıllı telefonlar üzerinden de tek hamlede mobil şubeye daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli giriş yapabilecek” diye konuştu.

Yapı Kredi’nin, geçmişinden gelen öncü rolü doğrultusunda 2016 yılının son çeyreğinde yenilenen Yapı Kredi Mobil ile çağdaş bankacılık devrini başlattıklarını vurgulayanDoğan, şu bilgileri verdi: “Yenilenen Yapı Kredi Mobil uygulamamızı kullanarak müşterilerimiz çekecekleri tutarı belirleyerek ATM’lerden hiçbir tuşa dokunmadan, sadece QR kod ile para çekebiliyor. Ayrıca mobil şube üzerinden çağrı merkezimizi arayan müşterimiz kendini tanıtmasına gerek kalmadan daha hızlı hizmet alabiliyor. Yapı Kredi Mobil’e entegre edilen Google Search altyapısı ile müşterilerimiz arama sonuçlarından işlemlere, ödeme yapacakları faturaların kurumlarına, Akıllı Rehber kayıtlarına hızlı erişim sağlayarak direkt işlem yapabiliyor. Ayrıca EFT ya da havale seçimi yapmaya gerek kalmadan hızlıca para gönderilebiliyor, para transferi yaparken taksitli nakit avans kullanabiliyor, üçüncü kişilerle IBAN, dekont, hesap özeti, varlık ekstresi ve hesap hareketlerini paylaşabiliyor. Mobil şubeye giriş yapmadan piyasalar ile ilgili detaylı bilgilere de erişebiliyor. Türkiye’nin dijital bankası olarak müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya, devreim yaratan ilklerimize hız kesmeden önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz.”

Yapı Kredi / 30 Oca 2017

Diğer Haberler

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor