Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi Göz-ID Şimdi de Android’de!

Türkiye’nin dijital bankası Yapı Kredi, sektöre yenilik katmaya devam ediyor!

Türkiye’nin dijital bankası Yapı Kredi, devrim niteliğindeki uygulamalarını hayata geçirmeye devam ediyor. Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan “göz tarama teknolojisi” ile bankacılık sektöründe bir ilke imza atan Yapı Kredi, şimdi bu uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara da taşıyor. Öncelikle iOS tabanlı akıllı telefonlar için geliştirilen “göz tarama” ile Yapı Kredi Mobil’e giriş bundan böyle Android tabanlı akıllı telefonlardan da yapılabilecek. 2016 yılının son çeyreğinde mobil şubesini yenileyen Yapı Kredi, Göz ID uygulaması, QR kod ile ATM’ye dokunmadan çok hızlı para çekme ve Çağrı Merkezi’ne direkt bağlanma gibi fonksiyonlarla bankacılık sektöründe yeni bir çağı başlatmıştı. 

Yapı Kredi olarak Türkiye’de bankacılığın teknolojik dönüşümüne öncülük ettiklerini belirten Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, “Yenilikçi yaklaşımımız, müşteri odaklı bankacılık anlayışımız ve bankacılığın dijital dönüşümüne sektörde öncülük etme vizyonumuz doğrultusunda, hizmete girdiği andan itibaren büyük ilgi gören Göz ID uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara da adapte ettik.  Bundan böyle müşterilerimiz göz tarama özelliği ile Android tabanlı akıllı telefonlar üzerinden de tek hamlede mobil şubeye daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli giriş yapabilecek” diye konuştu.

Yapı Kredi’nin, geçmişinden gelen öncü rolü doğrultusunda 2016 yılının son çeyreğinde yenilenen Yapı Kredi Mobil ile çağdaş bankacılık devrini başlattıklarını vurgulayanDoğan, şu bilgileri verdi: “Yenilenen Yapı Kredi Mobil uygulamamızı kullanarak müşterilerimiz çekecekleri tutarı belirleyerek ATM’lerden hiçbir tuşa dokunmadan, sadece QR kod ile para çekebiliyor. Ayrıca mobil şube üzerinden çağrı merkezimizi arayan müşterimiz kendini tanıtmasına gerek kalmadan daha hızlı hizmet alabiliyor. Yapı Kredi Mobil’e entegre edilen Google Search altyapısı ile müşterilerimiz arama sonuçlarından işlemlere, ödeme yapacakları faturaların kurumlarına, Akıllı Rehber kayıtlarına hızlı erişim sağlayarak direkt işlem yapabiliyor. Ayrıca EFT ya da havale seçimi yapmaya gerek kalmadan hızlıca para gönderilebiliyor, para transferi yaparken taksitli nakit avans kullanabiliyor, üçüncü kişilerle IBAN, dekont, hesap özeti, varlık ekstresi ve hesap hareketlerini paylaşabiliyor. Mobil şubeye giriş yapmadan piyasalar ile ilgili detaylı bilgilere de erişebiliyor. Türkiye’nin dijital bankası olarak müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya, devreim yaratan ilklerimize hız kesmeden önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz.”

Yapı Kredi / 30 Oca 2017

Diğer Haberler

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor