Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri
Ara

Yenilikler

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Bankacılığı ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz:

Yeni kurumsal internet bankacılığı uygulamamız tüm bankacılık ihtiyaçlarınızı en kolay ve en hızlı şekilde size sunmak üzere tasarlandı. Mevcut hizmetlerimizi sizlerden aldığımız öneri ve yorumlarla zenginleştirdik, ayrıca hayatınızı kolaylaştıracağını düşündüğümüz yeni hizmetler ekledik. İşte yeniliklerimizden birkaçı:

Üye İşyeri İşlemleri

Üye İşyeri Bilgileri ile finansal çalışma koşullarınıza erişebilir, üye işyerinizde geçerli olan kampanyaları öğrenebilirsiniz. Şubenizden alacağınız ayrı bir yetki ile iade ve blokede bekleyen tutarlarınız üzerinden bloke çözüm işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca üye işyerinizdeki POS cihazları için arıza kaydı ve malzeme talebinde bulunabilirsiniz. Üye İşyeri Raporları yardımı ile mağazalarınıza ait ciro ve nakit akış raporlarına ulaşabilir, Pos hareketlerinizi günlük olarak takip edebilirsiniz

Kredi Kartı İşlemleri

Borç Ödeme/İzleme ile kredi kartlarınıza ait güncel kart bilgilerini inceleyebilir, borcunu ödeyebilirsiniz. Nakit Avans ile kredi kartınızdan ödeme ya da para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Sanal Kart İşlemleri gerçekleştirebilir, Müşteri Hizmetleri menüsü altında bulunan tüm işlemlerden faydalanabilirsiniz. World Kulüp ve programlarını inceleyerek üye olabilirsiniz.

Hisse Senedi İşlemleri

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı aracılığı ile hisse senedi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, günün 24 saati ve hafta sonu emir girişi yapabilirsiniz. BIST verilerine anlık olarak inceleyebilir, şirket bazında detaylı raporlara ulaşabilirsiniz.

Dış Ticaret İşlemleri

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Bankacılığı’ndan bankamız nezdindeki ithalat ve ihracat dosyalarını sorgulayabilir, Swift Görüntüleme adımı ile ithalat ve ihracat dosyalarınıza ait Swift mesajlarını kolaylıkla görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz. İthalat dosyalarınıza ait detayları görüntüleyebilir ve ödeme vadelerinize internet bankacılığının ajanda özelliğini kullanarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bankamıza teslim ettiğiniz ihracat vesaik bilgilerinin tümüne internet bankacılığı aracılığı ile ulaşarak tüm güncel bilgileri görüntüleyebilir, İhracat Akreditiflerinizi sorgulayarak ihbar, değişiklik ihbarı ve teyit formlarını inceleyebilirsiniz.

Aylık Ödeme Planı

Aylık Ödeme Planı ile sistemimize yansıyan bir aylık kredi, kredi kartı, fatura, düzenli ödeme ve ileri tarihli işlemlerinizi toplu olarak görebilir, isterseniz ödemenizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Pusula

Pusula, firmanız için vereceğiniz talimat doğrultusunda düzenli olarak firmanız adına, yatırım fonlarının alımı ve firmanız için birikim sağlayan, orta vadeli özel tasarruf programıdır. Pusula kapsamında, Risk Profili Analizi Anketi ile risk ve getiri beklentileriniz tespit edilerek, Yapı ve Kredi Bankası Fonlarından oluşan ve size özel fon sepeti seçiminize sunulur. Pusula, belirleyeceğiniz sıklıkta, seçtiğiniz fon sepeti alımını otomatik olarak gerçekleştirerek birikimlerinizde size yardımcı olur.

Favori Hesaplarınız

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı’nda yetkili olduğunuz ve içerisinden sık kullandığınız hesap ya da kredi kartlarını daha kolay ulaşabileceğiniz bir ekranda görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece ürünlerinize çok daha hızlı ulaşarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ajanda

Bankamız vasıtasıyla yaptığınız ödemelerinizden repo dönüşlerinize, vergi ödemelerinize kadar istediğiniz dönem için finansal durumunuzu takip edebileceğiniz Ajandaya isterseniz size hatırlatmamızı istediğiniz önemli günleri de siz kaydedebilirsiniz.

Akıllı Asistan

Kredi kartı hesap özetinizi, Ekstre kesildi bilgisi ve özetini dilerseniz bu servis aracılığı ile e-posta adresinize isteyebilirsiniz.

Kredi kartınızın hesap kesim, ödeme yapılmadı, son ödeme tarihi, limit aşımı, güncel dönem borcunun belli bir tutarı aşması bilgilerini e-posta ve SMS yolu ile alabilirsiniz.

Kullanılabilir Worldpuan, kullanılabilir limit, hesap bakiyesi ve son hesap özeti bilgilerini ihtiyaç duyduğunuz anda cep telefonunuza kısa mesaj olarak isteyebilirsiniz.

Size Özel

Firmanıza özel kampanya ve fırsatlar internet bankacılığı ekranlarından sizlere sunulacaktır.

Online Hizmet

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı’nı kullanırken destek almak veya bizimle temasa geçmek isterseniz, İnternet bankacılığı ekranının sağ üst köşesinde yer alan Online Hizmet linkine tıklayabilir ve Müşteri Temsilcilerimizle 7x24 mesajlaşarak yardım alabilirsiniz.

Karta Hesap Bağlama

Vadesiz hesaplarınızı kredi kartı ya da banka kartlarınız ile ilişkilendirerek Tele24’lerimizden işlem yapabilirsiniz.

Hazır Kart Kontör Yükleme

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı’ndan Turkcell Hazır Kart hatlarına dilerseniz vadesiz hesabınızdan dilerseniz kredi kartınızdan kontör yükleyebilirsiniz.

Üniversite Ödemeleri

İnternet bankacılığını kullanarak üniversite harcı, yurt depozitosu, yurt ücreti, öğrenci kimliği, kitap ve kırtasiye giderlerinizle ilgili her türlü ödemenizi kolayca yapabilirsiniz.

Yapı Kredi'nin bu hizmet için anlaşmalı olduğu üniversiteler: ODTÜ, Hacettepe, İnönü, Bilkent, Fırat, Gaziosmanpaşa, Kastamonu M.Y.O, Namık Kemal, Çukurova üniversiteleridir.

Türev Ürünleri

Önceden tahmin edilemeyen piyasa risklerinden korunmak için Türev ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Borçlarınızı, alacaklarınızı veya yatırımlarınızı uzmanlarımızca yönetilen faiz ve kur enstrümanlarıyla kontrol altına alabilir, doğabilecek riskleri sınırlayarak borç, alacak veya yatırım tutarlarınızı şimdiden sabitleyebilir, böylece nakit akışlarını kontrol altında tutabilirsiniz.

Halka Arz İşlemleri

Halka arz edilen şirket olması durumunda şirkete ait hisse senetlerini talep edebilirsiniz.

Senet İşlemleri

Yapı ve Kredi Bankasına tahsil ve teminata vermiş olduğunuz senetlerinizi inceleyebilir, senet ekstrenizi alabilirsiniz.

Akıllı SMS

Akıllı SMS, Kurumsal İnternet Bankacılığı’nı kullanarak yapacağınız, her türlü para transferi ve ödeme işlemleriniz için cep telefonunuza "Tek Kullanımlık Onay Şifresi" gönderme sistemidir.

Turkcell Mobil İmza

Turkcell Mobil İmza, elektronik ortamda ıslak imza atmış gibi işlem yapabilmenizi sağlayan bir servistir. 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu’na göre elle atılan imza ile eşdeğer sayılan elektronik imza ile Kurumsal İnternet Bankacılığı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllı Rehber

Akıllı Rehber, Para Transferleri ve Ödeme işlemlerinden dilediğinizin detaylarını saklar. Aynı işlemi yapmak istediğinizde, size bir tek Akıllı Rehber'deki kaydınıza tıklayarak işlem ekranına ulaşmak ve burada göndermek istediği niz tutarı girerek işleminizi tamamlamak kalır.

  • KOÇ
  • UniCredit
Size Özel Fırsat!

World ile harcayın, Alışveriş Kredisi ile 24 aya kadar rahat rahat ödeyin!

FIRSATA GİT
Behavior Sub Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü :
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
TL
Sil
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor