Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri
Ara

Teborweb

Güvenli Altyapı

Maaş ödeme bilgilerinizin gönderiminde, hem Firmanızın hem de Bankamızın istenmeyen bir durumla karşılaşmaması için, güvenliğin en güncel teknolojilerle sağlandığı Teborweb sitesi isimli internet altyapımızı kullanmanızı önermekteyiz.

Bilgi Gizliliği

Teborweb sitesi kurumlar arasındaki elektronik mesajların şifrelenmesini ve şifrenin sadece doğru adreste çözülebilmesini sağlayan, bilgi transferinin gizliliğini ve bütünlüğünü koruyan güvenlik protokolünden faydalanmaktadır.

Firmanıza Özel Yetkilendirme

Bu siteyi kullanabilmeniz için belirleyeceğiniz yetkili kişi adına, Bankamız tarafından kullanıcı kodu ve şifre üretilecektir.

Uzaktan Erişim

Firmanız çalışanlarınıza yapacağınız maaş, avans, ek ders, nöbet, prim ve benzeri ödemeler için hazırlayacağınız, Bankamız kayıt desenine uygun metin dosyasını, Teborweb sitesi ile Bankamıza gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz personel ödeme dosyaları, Bankamız tarafından sistemimize yüklenecektir

Kolay Takip

Dosyalarınızın Bankamız tarafından işleme alındığını e-posta adresinize gönderilecek olan “Konfirmasyon Mesajı” ile takip edebilirsiniz.

Sürekli Destek

Maaş Ödemeleri işlemleri ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için 7 gün 24 saat, 444 0 448 / 0850 222 0 448 numaralı Kurumsal Telefon Bankacılığı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Yararlanmaya Başlayın

Maaş ödemelerinizi Yapı Kredi aracılığıyla alarak maaş müşterilerimize özel tekliflerden hemen yararlanmaya başlamak için size en yakın şubemizle irtibata geçebilirsiniz.

  • KOÇ
  • UniCredit
Size Özel Fırsat!

World ile harcayın, Alışveriş Kredisi ile 24 aya kadar rahat rahat ödeyin!

FIRSATA GİT
Behavior Sub Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü :
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
TL
Sil
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor