Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri
Ara

Fatura Ödemeleri

Telefon, doğalgaz, elektrik, su, kablolu TV, ADSL, Digiturk, Superonline, Turkcell, Avea ve Vodafone hatlı cep telefonu faturalarınız için talimat vererek kolayca ödeyebilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı

Kredi kartınızdan* veya vadesiz hesabınızdan vereceğiniz tek bir talimatla, ödemeleriniz bankamız tarafından sizin adınıza otomatik olarak yapılır. Otomatik Ödeme Talimatı veren müşterilerimizin, faturalarının otomatik olarak ödenebilmesi için faturanın son ödeme günü hesaplarında yeterli tutar bulundurmaları gerekmektedir.

*Turkcell, Avea ve Yapı Kredi Sigorta kurumlarına ait faturalardan işlem ücreti alınmamaktadır. Kredi kartından verilmiş talimatlı faturalar üzerinden Hesap Özetini’ze yansıyacak işlem ücretleri için tıklayınız.

Fatura Ödeme Güvencesi

Vadesiz hesabınıza Fatura Ödeme Güvencesi limiti tanımlatarak, hesabınızda fatura ödemeniz için yeterli bakiye olmasa bile, Otomatik Ödeme Talimatı verdiğiniz faturalarınız, sadece bu amaçla kullanabileceğiniz Fatura Ödeme Güvencesi limitinizden otomatik olarak ödenir.

Fatura Ödeme Güvencesi limitinizin kullanımı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Nasıl Yararlanacaksınız?

Ödeme güvencesi istediğiniz faturalarınız için öncelikle Otomatik Ödeme Talimatı vermiş olmanız gerekir. Otomatik Ödeme Talimatınız var ise, mevcut talimatınıza Fatura Ödeme Güvencesi tanımlanması için, size en yakın şubemize başvurabilirsiniz. Talimatınız yok ise, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı vermek ve aynı zamanda Fatura Ödeme Güvencesi talebinde bulunmak üzere yine size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yapı Kredi ATM'leri

Faturalarınızı, Türkiye'nin en geniş otomatik vezne ağına sahip Yapı Kredi ATM'lerinden dilediğiniz an ödeyebilir, ödeme sırasında yapmanız gerekenleri Yapı Kredi ATM ekranında adım adım görerek işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı

Sınırsız Bankacılık üyesiyseniz, faturalarınızı 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı günün 24 saati Türkiye'nin her yerinden şehir içi görüşme fiyatına arayarak Yapı Kredi Telefon Bankacılığı yetkilisinin yardımıyla ya da sesli yanıt sistemi aracılığıyla ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Şubesi

Sınırsız Bankacılık üyesiyseniz, fatura ödemelerinizi Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden de sanal ortamda bilgisayarınızın karşısında yapabilirsiniz.

Başvurularınız İçin

Ödemek istediğiniz faturalarınızın son tarihli birer örneğini size en yakın şubemize getirerek ya da Sınırsız Bankacılık üyesiyseniz Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ya da Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni kullanarak, vereceğiniz tek bir talimatla sunduğumuz bu kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. Turkcell cep telefonu faturalarınızı, Yapı Kredi Tele24'leri, Yapı Kredi İnternet Şubesi, Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ya da Yapı Kredi Mobil Şube kanalıyla talimatınız olmasa da ödeyebilirsiniz.

Yükleniyor...
Yükleniyor