Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

***Haftalık Siyasi ve Ekonomik Ajanda***

08.11.2018 13:27:58
***Haftalık Siyasi ve Ekonomik Ajanda*** TSİ Ajanda ---- ------------------------------------------------------------------------------------ 08 Kasım 2018 Perşembe ---------------------- 0250- Japonya Merkez Bankası(BOJ), 'Fikir Özeti' raporunu açıklayacak. 0930- EIF 2018 - 11.Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı Ankara'da başlayacak. (9 Kasım'a kadar) 0930- TURKCHEM Chemshow Eurasia 2018 İstanbul'da başlayacak. (10 Kasım'a kadar) 0930- TURKCHEM Chemlab Eurasia 2018 İstanbul'da başlayacak. (10 Kasım'a kadar) 0930- TURKCHEM Chemtech Eurasia 2018 İstanbul'da başlayacak. (10 Kasım'a kadar) 0930- TRANSİST 2018 İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı İstanbul'da başlayacak. (10 Kasım'a kadar) 0930- Bursa Sağlıklı Yaşam ve Spor Bursa'da başlayacak. (11 Kasım'a kadar) 0930- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, TRANSİST 2018 İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı'na katılacak. 1000- Malezya Merkez Bankası(BNM), faiz kararını açıklayacak. 1100- Merit Turizm'in Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecek. 1330- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Şehircilik Günü Kapsamında AK Parti Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığı Eğitim ve İstişare Toplantısına katılacak. 1400- Sırbistan Merkez Bankası(NBS), faiz kararını açıklayacak. 1500- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Toplantısına katılacak. 1600- TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, TBB Başkanı Hüseyin Aydın, Türkiye'nin önde gelen banka temsilcileri, İTO Meclisi toplantısı öncesinde İstanbul iş dünyası ile bir araya gelecek. 1630- New York Fed Başkanı John Williams, "Amerika İşgücü" kitap lansmanında konuşma yapacak. 1715- Avrupa Merkez Bankası(ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Benoit Coeure, Berlin'de Finansal Sistem ve Ekonomik Politikalar Konseyi'nin düzenlediği konferansta konuşma yapacak. 2030- İsviçre Merkez Bankası(SNB) Yönetim Kurulu Üyesi Andrea Maechler ve Yönetim Kurulu'nun Yedek Üyesi Thomas Moser, Para Piyasası Etkinliğinde konuşma yapacaklar. 2200- ABD Merkez Bankası(Fed), faiz kararını açıklayacak. 2300- Arjantin Merkez Bankası(BCRA), 'Aylık Raporu'nu açıklayacak. - Global Borsalar Tatil Programı: Hong Kong Borsası 'Diwali Amavasya' nedeniyle kapalı olacak. Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor