Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

***Türkiye'de Bazı Şirketlerin Bilanço Tahminleri ve Açıklama Tarihleri****

11.10.2018 06:06:32
***Türkiye'de Bazı Şirketlerin Bilanço Tahminleri ve Açıklama Tarihleri**** Türkiye'de bazı şirketlerin 2018 yılı 3.çeyrek dönem için beklenen olası bilanço açıklama tarihleri ve net kar/zarar tahminleri: Olası Banka/Şirket* Foreks Anketi Geçen Yıl Bilanço Net Kar/zarar Aynı Açıklanma Beklentisi Dönem Tarihi (Milyon TL) (Milyon TL) ----------- -------------------- ------------- ----------- 24 Ekim Akbank 24 Ekim Turkcell 25 Ekim Garanti Bankası 25 Ekim Tekfen Holding 26 Ekim TAV Havalimanları 30 Ekim Aselsan 25-30 Ekim Ford Otosan 26-30 Ekim TSKB 29-30 Ekim Emlak Konut GYO 30 Ekim-2 Kasım Otokar 30 Ekim-2 Kasım Şişe Cam 5 Kasım Coca Cola İçecek 6 Kasım Migros 7 Kasım Tüpraş 8 Kasım Doğuş Otomotiv 8 Kasım Enka İnşaat 8 Kasım Koç Holding 8 Kasım Ülker 9 Kasım BİM 9 Kasım Doğan Holding 9 Kasım Pegasus 5 Kasım Enerjisa 5-9 Kasım İş Bankası 1-15 Kasım Türk Hava Yolları *Borsa İstanbul'da şirketlerin 3.çeyrek konsolide olmayan bilançoları için son tarih 30 Ekim Salı, konsolide bilançolar için 9 Kasım Cuma olarak belirlenirken, Bankalar konsolide ve konsolide olmayan bilançolarını 19 Kasım kadar gönderebilecek. UYARI: Verilerin 'Foreks Haber' ibaresiyle kullanılması gerekmektedir. Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor