Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

PİYASAYA BAKIŞ-Dolar/TL 6,11 seviyesinde seyrediyor, "Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı" izlenecek

09.10.2018 07:48:36
PİYASAYA BAKIŞ-Dolar/TL 6,11 seviyesinde seyrediyor, "Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı" izlenecek - Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanacak "Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı"nın yakından takip edileceği yeni güne Dolar/TL 6,11 seviyesinde başladı. - Bakan Albayrak'ın lansmanı saat 13.00'te başlayacak. - Dolar/TL, bugün en düşük 6,1051, en yüksek 6,1226 seviyesini gördü. - TCMB ağırlıklı ortalama fonlama maliyeti yüzde 24,02 oldu. - Cumhurbaşkanlığı politikalar kurulları üyeliklerine yönelik atamalar yapıldı. Ekonomi Politikaları Kurulu, Dr. Cemil Ragıp Ertem, Gülsüm Azeri, Hakan Yurdakul, Doç. Dr. Hatice Karahan, Korkmaz Karaca, Mehmet Ali Akben, Meltem Taylan Aydın, Nihat Zeybekci, Prof. Dr. Servet Bayındır, Yiğit Bulut'tan oluştu. - Uluslararası Para Fonu(IMF), Türkiye'nin bu yıl için büyüme beklentisini yüzde 4,2'den yüzde 3,5'e, gelecek yıl beklentisini yüzde 4,0'ten yüzde 0,4'e indirdi. - IMF, artan ticari gerilimler nedeniyle global büyüme tahminlerini düşürdü. - St. Louis Fed Başkanı James Bullard, Fed'in enflasyonu kontrol altında tutmak için faiz oranlarını daha fazla artırmasına ihtiyaç olmadığını savundu. - ABD Hazine Bakanlığı'ndan bir yetkili, ABD'nin Çin Yuanı'nın son dönemde yaşadığı değer kaybından endişe etmeye devam ettiğini söyledi. - İtalya'nın Avrupa İşleri Bakanı Paolo Savona, Avrupa Merkez Bankası Başkanı'nın eğer gerekli olur ise Euro Bölgesi'nde yeni bir borç krizinin yaşanmasını engelleyebileceğine güvendiğini söyledi. - TÜİK finansal yatırım araçları reel getirilerini açıklayacak (10.00). - ABD'de NFIB küçük işletmeler endeksi (13.00), IBD/TIPP ekonomik iyimserlik endeksi (17.00) verileri gelecek. - Dallas Fed Başkanı Robert Kaplan, New York Ekonomik Kulübünde konuşma yapacak (14.30). - Philadelphia Fed Başkanı Patrick Harker, Global Interdependence Center etkinliğinden, "Rekabet Edebilirlik ve Küresel Verimlilikte Yüksek Öğrenim Rolleri" konulu konuşma yapacak (15.30). - Chicago Fed Başkanı Charles Evans, Opportunity Finance Network (OFN) Konferansında konuşma yapacak (17.00). Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor