Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

ANALİZ-Petrol Fiyatları(IşıkFX)

07.09.2018 09:12:46
ANALİZ-Petrol Fiyatları(IşıkFX) IşıkFX ( http://www.isikfx.com ) Tarafından Hazırlanan Petrol Analizi: "Hindistan'da bulunan ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo: Hindistan gibi İran Petrolü'ne bağımlı ülkeler için feragatte bulunabileceklerini belirtirken, yine de İran'a uygulanacak yaptırımlar sebebi ile Tahran'dan ithal edilen Petrol sevkiyatlarının durdurulması gerektiğini söyledi. İran'ın en büyük ikinci müşteri olan Hindistan için, hükümet yetkililerinden gelen açıklamalar, İran Petrol tedarikini tamamen durdurmanın zor olacağı yönünde olsa da, Pompeo'nun "sıfır ithalat" konusunda zaman tanınacağını belirtmesi ise ilerleyen süreçte küresel arzın daralabileceği beklentilerini koruyor. Diğer yandan Meksika'da Başbakanlık görevini ele alan Lopez Obrador, Petrol konusunda daha önce yaptığı üretim artışlarını yinelerken, Aralık ayı gibi yeni sondaj çalışmaları için ihaleleri başlatacaklarını açıkladı. Ekonomik veri olarak dün açıklanan Enerji Bilgi Yönetimi (EIA)'nin Haftalık Ham Petrol Stokları 1 Milyon 294 Bin varil azalış beklentisinin üzerinde 4 Milyon 302 Bin varil eksi verdi. Yine EIA tarafından paylaşılan ABD Haftalık Üretim Dataları ise durgunluğunu üçüncü haftaya taşıyarak günlük 11 Milyon varil seviyesinde kaldı. Ham Petrol envanterindeki azalışa karşın yakıt ve benzin stoklarındaki artış dikkat çekerken, özellikle Cushing Petrol Stoklarındaki artışın dördüncü haftaya taşınması emtia fiyatlamalarında aşağı yönlü sert hareketlere sebep oldu. Ayrıca gelişmekte olan ülkelerdeki krizlere yönelik endişeler ayyuka çıkarken, önümüzdeki dönemde Petrol'e olan talebin azalacağı beklentilerini yaratmakta. Bu bağlamda yine İran nükleer anlaşması ve gelişmekte olan ülkelerin durumu başta olmak üzere, önemli Petrol üretici ülkelerden ve uluslararası kurumlardan gelebilecek açıklamalar fiyatlamalara etki edebilir. Ayrıca, ABD tarafından Baker Hughes Sondaj Kuyu Sayısı datası takip edilecektir. Teknik olarak baktığımızda ise şuan için 76.50 seviyesinin hemen altında fiyatlama görülmekte. Aşağı yönlü hareketlerin devamında 76.20, 76.00 ve 75.75 destek noktaları takip edilebilir. 76.50 seviyesi üzerine çıkılması halinde görülebilecek alıcılı işlemlerde ise izlenebilecek direnç seviyeleri 76.90, 77.15 ve 77.35'de bulunmakta. " ****** Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. ******* Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor