Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

ANALİZ-Yurt Dışı Piyasalar(Yatırım Finansman Menkul Değerler)

13.07.2018 14:31:40
ANALİZ-Yurt Dışı Piyasalar(Yatırım Finansman Menkul Değerler) Yatırım Finansman Menkul Değerler ( http://www.yfas.com.tr ) Tarafından Hazırlanan Analiz Bülteni: "ABD’deki Gelişmeler ABD gümrük vergisine Çin’den cevap gelmemesinin akabinde dün ABD endekslerinde primli kapanış gerçekleşti. Nasdaq yüzde 1,4 artış ile gün sonu kapanışı yaparken, S&P500 ve Dow Jones yüzde 1’e yakın değer kazandı. ABD Tüketici Fiyat Endeksi Haziran ayında yüzde 0,1 artış ile beklentilerin altında kaldı. İşsizlik Maaşı Başvuruları 18 bin düşüşle 214 bin olarak açıklandı. Bir önceki ay verisi 231 binden 232 bine revize edildi. Brüksel'de iki günlük NATO zirvesini tamamladıktan sonra ABD Başkanı Trump, müttefiklerin savunma harcamalarını artırmaya karar verdikten sonra çekilmenin "gereksiz" olacağını belirtti. Fed Başkanı Jerome Powell bir röportajda, ekonominin "iyi bir yerde" olduğunu, ancak ABD ile ticaret ortakları arasındaki tarifelerin artmasının olumsuz etkisinin hissedilebileceğini dile getirdi. ABD Dolar endeksi 95,17 seviyelerinde seyrederken, ABD 10 yıllık tahvil faizi 2,84 seviyesine üzerinde fiyatlanıyor. Hisse Senetleri Görünümü Microsoft, Google ve Facebook gibi önemli hisseler, rekor yükseliş gerçekleştirerek yüzde 2’den fazla değer kazandı. Apple yüzde 1,7 artış ile iyi bir performans gösterirken, Twitter hisseleri ise kazançlarını yüzde 3,2 oranında arttırdı. Broadcom, altyapı yazılım şirketi CA Tech'i yaklaşık 18.9 milyar dolar nakit karşılığında almayı kabul ettikten sonra yüzde 13,7 oranında değer kaybetti. Delta Airlines’in ikinci çeyrek hisse başı kar rakamı 1.77 $ ile beklentilerin üzerinde geldi. Amazon yüzde 2.4 artış ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. G10’daki gelişmeler İngiltere hükümeti, Avrupa Birliği’nden ayrılma süreci için hazırladığı yol haritasını açıkladı. ABD Başkanı Trump, May'in Brexit planının ABD Ticaret Anlaşması'nı öldürebileceğine yönelik açıklamada bulundu. Asya’daki Gelişmeler Japonya Sanayi Üretimi Mayıs ayında yüzde 0,2 daralma gösterdi. Çin Ticaret Dengesi ise ithalatta meydana gelen daralma ve ihracatın beklentiden güçlü artış göstermesi ile pozitif görünüm sergiledi." ****** Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. ******* Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor