Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

ANALİZ-Emtia Fiyatları/Metal(Denizbank Yatırım Hizmetleri Grubu-Deniz Yatırım)

18.05.2018 10:09:45
ANALİZ-Emtia Fiyatları/Metal(Denizbank Yatırım Hizmetleri Grubu-Deniz Yatırım) Denizbank Yatırım Hizmetleri Grubu-Deniz Yatırım Tarafından Hazırlanan Emtia Fiyatları Analizi: "Çinli Jinchuan Grup, Afrika’da şu an yıllık 50.000 ton olan bakır üretimini 2-3 yılda iki katına çıkarmayı planlıyor. Çin’in Nisan ayı bakır üretimi geçen yıla göre %12,3 artışla 778,000 ton, çinko üretimi %4.8 artışla 481,000 ton ve kurşun üretimi ise %2.4 artışla 381,000 tona ulaştı. Aluminum Corp Of China(Chalco) başkanı, Mayıs ayında 30-50 bin ton arasında alumina ihraç etmeyi planladıklarını açıkladı. Uluslararası Kurşun ve Çinko Çalışma Kurulu, OcakMart döneminde kurşun piyasasının 37.000 ton açık, çinko piyasasınınsa 25.000 ton fazla verdiğini açıkladı. PİYASA YORUMU Şangay’da nikel fiyatları elektrikli araç üretimindeki artışın talebi yükselteceğine ilişkin ünlü bir ABD’li yatırım bankasının raporuyla son 2 yılın en yükseğine çıktı. Alüminyumda ise depolardan ürün çekim taleplerinin rekor seviyede azalması, arz paniğinin sona erdiğine işaret ederken fiyatların gerilemesine neden oluyor. Bakır: 7,110’dan 6,710’a gerileyen fiyatlarda görülen toparlanmada 6,960 direnci önemli burası geçilirse 7,100’e doğru yükseliş devam edebilir. 6,800’de ise desteği bulunuyor. Nikel: 12,800’den 16,690’lara çıkan fiyatlarda yaşanan gevşemede 14,190 ve 13,500’de destekleri bulunuyor. Tepki 14,750’e kadar devam edebilir. Sonrasında 15,150’de direnci bulunuyor. Alüminyum: 2,700’lerden düşüşe geçen fiyatlar 2,175’den toparlandı. Fiyatlar 2,300 civarında dolaşıyor. Düşüşte destek 2,275 ve 2,240’da, direnç ise 2,445’de bulunuyor. Kurşun: 2,240’dan toparlanan fiyatlar 2,380 direncine geldi. Bu seviyeyi aşarsa 2,410 denenebilir. 2,325 ise gevşemelerde destek olarak çalışacaktır. Çinko: 3,090 desteğini aşağı kıran fiyatlarda görülen cansızlık devam edebilir. 2,970’da ilk desteği bulunuyor. 3,140 tepkilerde direnç olacaktır." Analizin tamamı için: https://www.denizyatirim.com/sites/1/upload/files/GUNLUKBULTEN_18.05.2018.pdf ****** Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. ******* Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://www.metalsmarket.net http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor