Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

ANALİZ-Petrol Fiyatları(IşıkFX)

18.05.2018 09:01:43
ANALİZ-Petrol Fiyatları(IşıkFX) IşıkFX ( http://www.isikfx.com ) Tarafından Hazırlanan Petrol Analizi: "BRENT PETROL İran yaptırımlarının petrol arzı üzerindeki olumsuz baskısı, ABD ticari Ham Petrol Stoklarındaki azalışlar ve son olarak Fransız Petrol Devi Total'in İran Güney'inde yürüttüğü 4.2 Milyar Euro'luk Pars projesinden çekilmesi dün petrol fiyatlarında son 3,5 yılın en yüksek seviyelerinin test edilmesine yol açtı. İran petrolü'nün büyük müşterilerinden olan AB ülkeleri bilimdiği gibi bir süredir anlaşmanın arkasında duracaklarını yineliyordu. Dün İngiltere Başbakanlık sözcüsü yaptığı açıklamada: "İngiltere, Fransa ve Almanya ile nükleer anlaşmaya bağlı kalmakta anlaştı" dedi. İngiltere merkezli haber ajansı Reuters'a dayandırılan bir haberde ise Avrupa Komisyonu'nun, Avrupalı şirketlerin ve mahkemelerin, ABD'nin İran'a karşı yaptırımlarına uymalarını yasaklayan bir yasa üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Gün içinde Fransa Cumhurbaşkanı Emmunuel Macron'dan gelen açıklamalarda bu haber destekler nitelikte oldu. Macron, şirketlerin İran ile ticaret yapıp yapmama konusunda özgür olmalarını ve AB'nin İran'da faaliyet gösteren şirketlerinin varlığını garantiye alacakları konusunda anlaştıklarını belirtti. Son gelen bu haberler sonrası İran Nükleer Anlaşması'nın devam edebilme şansının yükselmesi emtiada geri çekilmelere neden olsa da ABD Başkanı Donald Trump'ın dün akşamki sert sözlerinden sonra konunun nereye gideceği merakla beklenmekte. Bugün ekonomik veri olarak ABD'den Baker Hughes Sondaj Kuyusu Sayısı açıklanacak. Teknik olarak baktığımızda ise şuan için 79.30 destek bölgesi üzerindeki emtiada, bu seviye altına geri çekilmelerde 78.95, 78.50 ve 77.90 destekleri takip edilebilir. 79.30 üzeri kalıcılıkta yeniden görülebilecek yukarı yönlü ataklarda ise izlenebilecek direnç noktaları 79.85, 80.20 ve 80.50 seviyelerinde bulunmakta. " ****** Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. ******* Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor