Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Portekiz’de kamu yapım işleri ihalelerinde 2016 yılı üçüncü çeyreğinden bu yana en kötü düşüş gerçekleşti

18.05.2018 07:50:12
Portekiz’de kamu yapım işleri ihalelerinde 2016 yılı üçüncü çeyreğinden bu yana en kötü düşüş gerçekleşti Portekiz’de kamu yapım işleri ihalelerinde 2016 yılı üçüncü çeyreğinden bu yana en kötü düşüş gerçekleşti. Ekonomi Bakanlığının 'Ekonomi Blog'unda yer alan habere göre, Portekiz İnşaat ve Kamu Yapım İşleri Sanayi Birliği (AICCOPN) tarafından açıklanan verilere göre, 2018 yılı ilk çeyreğinde kamu yapım işleri ihalelerinin değeri bir önceki yılın aynı çeyreğine göre %36 azalışla 477 milyon Avro seviyesinde gerçekleşmiştir. Mart ayında açılan, Evora-Elvas arasında demiryolu yapımına yönelik 170 milyon Avro değerinde ve 25 Nisan Köprüsü’nün bakım ve onarım işlerine yönelik 18 milyon Avro değerinde iki ihaleye rağmen, açılan ihalelerin değeri 2016 yılı üçüncü çeyreğinden bu yana en düşük seviyede gerçekleşmiştir. Düzenlenen kamu yapım işleri ihale sözleşmelerinin değeri %7 azalışla 243 milyon Avro doğrudan temin yoluyla yapılan sözleşmelerin değeri %1 azalışla 137 milyon Avro seviyesinde gerçekleşmiş, düzenlenen sözleşmelerin toplam değeri %7 azalışla 397 milyon Avro olmuştur. https://www.ekonomi.gov.tr/portal/faces/blog/newsDetail?news_id=EK-259438 Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor