Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

PİYASAYA BAKIŞ-Dolar/TL 4,46 seviyesinin üzerinde açıldı

18.05.2018 07:35:46
PİYASAYA BAKIŞ-Dolar/TL 4,46 seviyesinin üzerinde açıldı - Dolar/TL, haftanın son gününe 4,46 seviyesinin üzerinde başladı. - Dolar/TL bugün en düşük 4,4569, en yüksek 4,4682 seviyesini gördü. - Bankalar dün TCMB geç likidite penceresinden yüzde 13,50 faiz ile 77,77 milyar TL kullandı. - TCMB'nin kotasyon GLP repo imkanı ile bankaların kullandığı miktar 23,39 milyar TL oldu. - TCMB ağırlıklı ortalama fonlama maliyeti yüzde 13,50 oldu. - ABD Başkanı Donald Trump, Çin ile sürdürülen ticaret müzakerelerinin başarıya ulaşacağından kuşkulu olduğunu söyledi. - Minneapolis Fed Başkanı Neel Kashkare, finansal piyasalarda belirmekte olan bir tehlike, endişeye dair şu anda herhangi bir şu anda her hangi bir işaret görmediğini söyledi. - Dallas Fed Başkanı Robert Kaplan, ABD ekonomisinin maksimum istihdam için eşiğe ulaştığını ve hali hazırda sürdürülebilir seviyenin altına inilmiş olabileceğini söyledi. - Trump, Kuzey Kore'nin 'Libya modeli' kaygısını gidermeye çalıştı. - Beyaz Saray, "Kuzey Kore zirvesi programında değişiklik yok" açıklaması yaptı. - ABD Ticaret Temsilcisi Robert Lighthizer, Kuzey Amerima Serbet Ticaret Anlaşması'nan (NAFTA) yenilenmesi için yapılan müzakerelerde bir anlaşmaya "neredeyse hiç" yakın olmadıklarını söyledi. - TCMB kısa vadeli dış borç, TÜİK konut satışları, TOBB açılan şirket sayısı (10:00), TCMB beklenti anketi (14:30) verilerini açıklayacak. - Cleveland Fed Başkanı Loretta Mester, Avrupa Merkez Bankası(ECB) Makro İhtiyati Politika ve Araştırma Konferansında “Makro İhtiyat ve Para Politikası” hakkında konuşma yapacak (10:00). - Rusya Başbakanı Vladimir Putin ile Almanya Başbakanı Angela Merkel, Soçi'de bir araya gelecekler. Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor