Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

ANALİZ-Piyasalarda Gelişmeler/Beklentiler(Odeabank)

14.05.2018 09:56:12
ANALİZ-Piyasalarda Gelişmeler/Beklentiler(Odeabank) Odeabank ( http://www.odeabank.com.tr ) Tarafından Hazırlanan Günlük Bülten: "Geçen hafta genelinde jeopolitik gerilimler artsa da dünya ticareti ve büyüme görünümüne ilişkin kaygıların hafiflemesiyle küresel finansal piyasalarında risk iştahı bir miktar toparlandı. Aynı zamanda, İngiltere Merkez Bankası'nın (BoE) güvercin vari mesajları ve ABD'den gelen beklentilerin altında enflasyon veriler ile gelişmekte olan ekonomilerdeki satış baskısı hafifledi. Küresel risk iştahı yeni haftaya, Avrupa'daki politik riskler ve Ortadoğu'ya ilişkin yüksek seviyedeki endişelere rağmen görece iyimser bir başlangıç yaptı. Hafta genelinde ise politik ve jeopolitik gelişmelerin yanında küresel büyümenin hızına ve enflasyon dinamiklerine ilişkin somut veriler risk iştahı açısından önemli olmaya devam edebilecek. Yurtiçinde ise, Türk finansal varlıklar gelişmekte olan ekonomilere yönelik zayıf risk iştahı ile hafta başında satış baskısı altında kaldılar. Haftanın sonlarına doğru ise, TCMB'nin TL'yi destekleyici attığı adımlar ve ilave adımlar atabileceğine yönelik beklentiler bir miktar toparlanma sağladı. Ancak Cuma günü ikinci yarıdan bu yana Türk finansal varlıklar kırılgan bir seyir izliyorlar. Bugünün gündeminde Mart ayı ödemeler dengesi istatistikleri ön sırada yer alacak. Mart'ta cari işlemler açığının dış ticaret açığındaki genişleme ile uyumlu olarak yıllık bazda %33 artışla 4,15 milyar Dolar seviyesinde gerçekleşmiş olabileceğini tahmin ediyoruz. Hafta genelinde ise ekonomi politikalarına yönelik mesajların Türk finansal varlıkların göreceli performansı üzerinde etkili olabileceğini düşünüyoruz. Son makroekonomik veri akışı ve politik-jeopolitik gelişmeler ise şu şekilde: Öncü hesaplamalara göre, ABD'de Michigan Üniversitesi tüketici güven endeksi Nisan'daki 98,8'den 98,3'e gerileyeceği beklentilerine karşın Mayıs'ta sabit kaldı. Endeksin mevcut yüksek seviyesi büyüme görünümüne ilişkin güçlü sinyaller gönderirken detaylar enflasyon beklentilerinin ılımlı kaldığını teyit ediyorlar." ****** Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. ******* Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor