Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

***Bugünkü Siyasi ve Ekonomik Ajanda***

17.04.2018 06:01:37
***Bugünkü Siyasi ve Ekonomik Ajanda*** TSİ Ajanda ---- ------------------------------------------------------------------------------------ 0230- Avustralya Merkez Bankası(RBA), 3 Nisan tarihli Para Politikası Kurulu toplantı tutanaklarını açıklayacak. 0930- MÜSİAD, Uluslararası İlişkiler ve Dış Ticaret Komisyonu, Amerika Kıtası Ticaret Müşavirleri Kahvaltı programı düzenleyecek. 1000- Ulusoy Elektrik'in Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecek. 1000- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Dünya Akıllı Şehirler Kongresi'ne katılacak. 1400- Anadolu Isuzu'nun Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecek. 1430- Oylum Sınai'nin Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecek. 1500- Servet GYO'nun Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecek. 1600- Uluslararası Para Fonu(IMF), 'Global Ekonomik Görünüm' raporunu açıklayacak. 1615- ABD San Francisco Fed Başkanı John Williams, Uluslararası İş Ekonomisi Derneği (NABE)-İspanya Merkez Bankası Uluslararası Sempozyumu'nda "Küresel İyileşme: İyi, Kötü ve Çirkin" başlıklı sunum yapacak. 1700- ABD Merkez Bankası (Fed) Başkan Yardımcısı Randal Quarles, Konut Finansmanı Hizmet Komitesinde sunum yapacak. 1800- ABD Philadelphia Fed Başkanı Patrick Harker, Saint Joseph Üniversitesi'nde “Adil Eğitim Ekonomisi: Bugünün Kredileri, Erişim ve Eğitimin Yarının Ekonomisini Nasıl Etkilediği” konulu konferansa katılacak. 1900- ESİAD 33. Yüksek İstişare Konseyi Toplantısı TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik'in katılımıyla gerçekleştirilecek. 2040- ABD Chicago Fed Başkanı Charles Evans, Chicago Rotary Kulübünün düzenlediği öğle yemeğinde konuşma yapacak. - Global Borsalar Tatil Programı: Tayland Borsası 'Songkran Festivali' nedeniyle kapalı olacak. - Japonya Başbakanı Shinzo Abe'nin ABD ziyareti başlayacak. Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor