Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

***Bugünkü Siyasi ve Ekonomik Ajanda***

03.04.2018 06:00:25
***Bugünkü Siyasi ve Ekonomik Ajanda*** TSİ Ajanda ---- ------------------------------------------------------------------------------------ 0100- ABD Minneapolis Fed Başkanı Neel Kashkari, Minnesota Üniversitesi'nin düzenlenecek etkinlikte ekonomi ve para politikası hakkında konuşma yapacak. 0730- Avustralya Merkez Bankası(RBA), faiz kararını açıklayacak. 0930- 2.İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı İstanbul'da başlayacak. (4 Nisan'a kadar) 0930- MODEF 2018 39.Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarı Bursa'da başlayacak. (8 Nisan'a kadar) 0930- Sabancı Üniversitesi-TÜSİAD Rekabet Forumu'nda Sıçrama Yapan Şirketler raporu tanıtacak 1030- İzmir Demir Çelik'in Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecek. 1100- Akiş GYO'nun Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecek. 1630- ABD Minneapolis Fed Başkanı Neel Kashkari, Minnesota Bölgesel Ekonomik Göstergeler Forumu'nda konuşma yapacak. 1830- Avrupa Merkez Bankası(ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Yves Mersch, "İspanya - İyileşmeden Kurtuluşa" başlıklı konferansa katılacak. 1900- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, yarın, Anadolu İzlenimleri Dergisi’nin düzenlediği “2.Tarıma Hizmet Ödülleri” programına katılacak. 2330- ABD Merkez Bankası(Fed) Yönetim Kurulu Üyesi Lael Brainard, New York Üniversitesi Stern Küresel Ekonomi ve İş Merkezi tarafından düzenlenen bir etkinlikte "Finansal İstikrar" konusunda konuşma yapacak. - ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da Estonya Devlet Başkanı Kersti Kaljulaid,Letonya Devlet Başkanı Raimonds Vejonis ve Litvanya Devlet Başkanı Dalia Grybauskaite ile bir araya gelecek. - ASEAN Maliye Bakanları ve Merkez Bankası Başkanları toplantısı Singapur'da başlayacak. Toplantı 3 gün sürecek. - Mersin Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nin temeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından atılacak. Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor