Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

ANALİZ-Gündem ve Uluslararası Piyasalar(Ak Yatırım)

14.03.2018 09:09:43
ANALİZ-Gündem ve Uluslararası Piyasalar(Ak Yatırım) Ak Yatırım ( http://www.akyatirim.com.tr ) Araştırma Bölümü Tarafından Hazırlanan Analiz: "ABD’de Dış İşleri Bakanı Tillerson’ın yerine Pompeo’nun getirilmesi sonrasında ABD’nin global ticaret politikalarında korumacılığı artırabileceği beklentisi ve ABD-İran ilişkileri, İran nükleer anlaşmasına dair soru işaretleri hisse senetlerinde satış baskısı yarattı. S&P500 -%0,64 kayıpla kapanırken, Dow Jones vadelileri açılışta hafif negatif bölgede seyrediyor. Asya borsaları açılışta satıcılı. Şubat ayı Çin verileri sanayi üretimi ve sabit yatırımlarda olumlu seyre işaret ediyor. Şubat ayı verilerinin Çin yeni yılını kapsaması nedeniyle Nisan ayından itibaren açıklanacak verileri takip etmek faydalı olabilir. ABD ithalat vergilerinin artabileceği beklentisiyle dolar Euro karşısında zayıf seyrediyor. 21 Mart Fed korkusu (dolar pozitif) ile ABD ithalat vergileri (dolar negatif) arasında kalan paritede 1,2450 üzerinde kapanış yeniden yukarı yönde hareketi destekleyebilir. Ons altın “korumacılık” haberleri ve artan enflasyon beklentilerinden beslense de kuvvetli bir trend için 1340 dolar üzerinde kapanış gerekiyor. 118 bin üzerinde kapanışlarına devam eden BIST100’de dirençli-pozitif görünümün sürebileceğini düşünüyoruz. Bugün yayımlanacak perakende satışlar verisinin piyasa üzerinde önemli etki yapabileceğini düşünüyoruz. Bugün… 15:30’da ABD perakende satışlar verisi yayımlanıyor. Çekirdek satışlarda (benzin ve otomobil hariç aylık %0,3 artış bekleniyor. Tahminimiz bu rakamın üzerinde bir sonuç (dolar ve hisse senetleri eş zamanlı pozitif) görülmesi yönünde. Şubat ayından itibaren çalışan bordolarında etkisi görülmeye başlanan ABD vergi reformunun tüketime etkisi başlamış olabilir. Bu aydan itibaren yüksek gelebilecek perakende satış verileri S&P500 pozitif olabilir. Not: Ünlü bilim adamı Stephen Hawking vefat etti. Hawking’in hayatını anlatan “The Theory of Everyhing” filmini tekrar izlemenin zamanı gelmiş görünüyor." ****** Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. ******* Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor