Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

TCMB: Bankalardaki toplam mevduat, 1 trilyon 656,3 milyar TL oldu

15.02.2018 14:31:40
TCMB: Bankalardaki toplam mevduat, 1 trilyon 656,3 milyar TL oldu Bankalardaki toplam mevduat 09 Şubat itibarıyla 1 trilyon 656,3 milyar TL oldu. Merkez Bankası haftalık bülteninde yer alan verilere göre, bankacılık sektörü toplam mevduatı geçen hafta 1 trilyon 647 milyar TL seviyesinde bulunuyordu. Bilgi notları: - Bankalararası dahil toplam mevduat 1 trilyon 744,2 milyar TL oldu. - Bankalararası dahil toplam mevduat geçen hafta 1 trilyon 733,8 milyar TL seviyesinde bulunuyordu. - Bankacılık sektörü TL mevduatları 939,2 milyar TL seviyesine geldi. - Bankacılık sektörü TL mevduatları geçen hafta 931,5 milyar TL seviyesinde bulunuyordu. - Bankacılık sektörü yabancı para mevduatları 717,1 milyar TL seviyesine geldi. - Bankacılık sektörü yabancı para mevduatları geçen hafta 715,6 milyar TL seviyesinde bulunuyordu. - Bankacılık sektörü toplam mevduat bir önceki haftaya göre %0.56. - Bankacılık sektörü toplam mevduat (bankalar arası dahil) bir önceki haftaya göre %0.60. - Bankacılık sektörü TL mevduatları bir önceki haftaya göre %0.83. - Bankacılık sektörü yabancı para mevduatları bir önceki haftaya göre %0.21. - Bankacılık sektörü toplam mevduat yıl sonuna göre %0.34. - Bankacılık sektörü toplam mevduat (bankalar arası dahil) yıl sonuna göre %0.61. - Bankacılık sektörü TL mevduatları yıl sonuna göre -%0.44. - Bankacılık sektörü yabancı para mevduatları yıl sonuna göre %1.37. Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://www.metalsmarket.net http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor