Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

ANALİZ-Uluslararası Piyasalar(Gedik Yatırım)

15.02.2018 13:38:33
ANALİZ-Uluslararası Piyasalar(Gedik Yatırım) Gedik Yatırım ( http://www.gedik.com ) Tarafından Hazırlanan Uluslararası Piyasalar Analizi: "Veri sonrası çalkantılı seyreden piyasa günü artıda kapadı... Amerikan hisse senetleri Çarşamba günü enflasyon verisinin pozitif gelerek Fed 'in faizleri daha hızlı arttıracağına dair endişeler ile piyasa öncesi işlemlerde satıcılı bir seyir izledi. Ana endekslerdeki kayıp 0.2% ile 0.6% aralığında değişim gösterdi. S&P 500 'ün 11 sektörünün tamamı negatif tarafta yer aldı. Ancak piyasa açılışı sonrasında gelen alımlar ile majör endekslerde tepki hareketi yaşandığını gözlemledik. Burada özellikle Nasdaq Bileşik endeksi 0.8% 'lik artışıyla nispeten ön plana çıkarken S&P 500 0.4% ve Dow Jones Sanayi endeksi de 0.1% 'lik artışlarla pozitif tarafa yöneldiler. Sektörel bazda bakıldığında konjonktürel sektörlerden finansallar (+2.3%), teknoloji (+2.0%), consumer discretionary (+1.6%), sanayiler (+1.2%), enerji (+1.4%) ve materials (+1.3%) yükselişte ön plana çıkarken konjonktür karşıtı sektörlerden sadece sağlık (+1.1%) sektörü olumlu performans gösterdi. Diğer konjonktür karşıtı sektörlere baktığımızda ise consumer staples (-0.1%), utilities (-1.2%), telekom (-0.7%) ve gayrimenkul (-0.6%) sektörlerinde satıcıların etkisinin hakim olduğunu gözlemledik. Teknoloji tarafında Facebook (FB) hisseleri iki günlük kaybın ardından 3% 'lere varan yükseliş yaşarken Netflix (NFLX) hisselerinin de Suntrust tarafından hedef fiyatının yukarı yönlü revize edilmesinin etkisinde 4% 'ün üzerinde yükseliş hareketi yaşandığı dikkat çekti." Analizin tamamı için: http://e.inclick.email/Track.ashx?id=92ff5077-5e2c-4a60-8282-7434c965599b&cid=57442df8b2e7551df46492be&gid=5a8561fab2e74fae64c09033&mid=5734519cb2e74f05c06e9c87&lid=5a856254b2e74e182c981fa8 ****** Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. ******* Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor