Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

ANALİZ-LME Nikel Teknik Termometre (MetalsMarket)

15.02.2018 13:28:25
ANALİZ-LME Nikel Teknik Termometre (MetalsMarket) MetalsMarket ( http://www.metalsmarket.net/ ) Tarafından Hazırlanan 'LME Teknik Termometre' Raporu: "Kısa Vade Kuvvetli Al Orta vade Kuvvetli Al Uzun Vade Kuvvetli Al DESTEK SEVİYELERİ 14.052,00 13.600,00 DİRENÇ SEVİYELERİ 14.450,00 14.850,00 HAREKETLİ ORTALAMA SEVİYELERİ 5 GÜN 13770,00 10 GÜN 13576,00 20 GÜN 13359,00 50 GÜN 12820,00 TEKNİK İNDİKATÖRLER MACD AL STOCH AL RSI AL KANAL DİRENCİNE YAKLAŞIYOR... 7 Şubat'taki değerlendirmemizde yer alan kanalın dışında 3 gün hareket eden fiyatlar 12770 seviyesinde ntalebin güçlenmesiyle yükselişe geçti. Yeni fiyatların ardından güncellediğimiz kanalın üst seviyesine yaklaşan fiyatlarda kısa vadeli göstergelerin de aşırı alıma gelmesiyle düzeltme olasılığı artmış durumda. 14053 teki zirvesinden 12770e kadar olan düzeltmeden Fibonacci hedefi 14845 seviyelerini göstermekte. Göstergeler açısından Stochastic oscillator'ü aşırı alım bölgesine yaklaşmış durumda. Fiyatların ortalamalardan sapmasını veren Price Oscillator'ümüz ise daha önceki zirve seviyelerine yaklaşmış durumda. Grafiğimizde 10 günlük ortalamayı dikkate aldığımız sapma(uzaklaşma) 850-920$lık uzaklaşma olduğunda bir düzeltme geldiğini gösteriyor. EMA(10)'un cari değeri 13570 seviyelerinde. Dolayısıyla daha önceki uzaklaşmalarından 14420-490 bölgesinden realizasyonların gelme hedefi çıkmakta." http://dl.foreks.com/metal/MetalsMarket%20LME%20Nikel%20Detayli%20Teknik%20Analiz%2015022018.pdf ****** Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. ******* Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://www.metalsmarket.net http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor