Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

ANALİZ-Varant Piyasasında Gelişmeler(İş Yatırım)

15.02.2018 10:34:42
ANALİZ-Varant Piyasasında Gelişmeler(İş Yatırım) İş Yatırım ( http://www.isyatirim.com.tr ) Tarafından Hazırlanan Varant Piyasası Analizi: "Hisse senedi piyasaları bono faizlerini yine görmezden geldi... Dün beklentilerin üzerinde açıklanan ABD Ocak ayı enflasyon verileri ABD 10 yıllık bonolarda satışa yol açarken, ilk aşamada olumsuz tepki veren ABD ve Avrupa borsaları BIST kapanışından sonra artıya dönerken, dolar endeksi de günü kayıpla kapattı. Bu sabah itibarı ile Asya piyasaları yukarıda işlem görürken, MSCI GOÜ endeksi günü %1.8 artışla kapattı. Dolayısıyla, dünkü düşüşün ardından bugün BIST’de açılışta % 0,7 - %0,8 bir toparlanma bekliyoruz. Öte yandan hafta başından beri tekrarladığımız, BIST’de 115K seviyeleri aşılmadan temkinli olmak gerektiği görüşümüzü koruyoruz. Ayrıca, geçtiğimiz haftalarda gördüğümüz üzere, hisse senedi piyasalarının bono piyasasındaki satışları eninde sonunda fiyatlayabileceğini göz önüne almakta fayda var. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Dışişleri Bakanı Tillerson’nın merakla beklenen görüşmesi Türkiye saati ile akşam 19:30 da gerçekleşecek. Dolayısıyla, olası piyasa etkilerini yarın görebileceğiz. Dün açıklanan kar rakamlarına baktığımızda, Halkbank’da beklentierin hafif altında bir net kar rakamı, Tüpraş’da ise net kar rakamının vergi giderleri nedeniyle beklentinin altında kaldığın,ı buna karşın FAVÖK rakamının beklentilere yakın geldiğini görüyoruz. Tüpraş’da ve Halkbank’da piyasa etkisinin sınırlı olacağını düşünüyoruz. Son olarak tahminlerin altında 4Ç net karı açıklayan Aygaz’da ise olumsuz tepki görebiliriz. " Analizin tamamı için: http://rapor.isyatirim.com.tr/6_20180215101658745_1.pdf ****** Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. ******* Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor