Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

ANALİZ-Piyasalarda Gelişmeler/Beklentiler(TEB Yatırım)

15.02.2018 09:49:25
ANALİZ-Piyasalarda Gelişmeler/Beklentiler(TEB Yatırım) TEB Yatırım ( http://www.tebyatirim.com.tr ) Stratejisti Işık Ökte Tarafından Hazırlanan Sabah Notu: "Dolar endeksi'nde (DXY) satışlarla, hisse senedi ve emtia piyasasında sert hareketler görmekteyiz. EURUSD'de BIST kapanışından 1.2325 ? 1.2465 hareketinde, Brent petrol spot piyasada %4.8, ons altın %1.4 satın alınıyor. Dolar küresel bazda, Fed faiz artırım beklentileriyle değil, ABD kamu maliyesi ve vergi reform paketiyle fiyatlanmaya devam ederken, gelişen ülke para birimleri Güney Afrika Başkanı Zuma'nın istifasıyla ralli ediyor ve Türk lirası'da bu ralliye eşlik ediyor. JPM gelişen ülke kurlar endeksi dün akşam BIST kapanışından dolara karşı %0.99 değer kazanıyor (Türk lirası +%0.89 / Güney Afrika rand +%1.26) " BIST kapanışından dolara karşı TRY (3.8138 ? 3.7799) : +%0.89 " USDTRY direnç: 3.7920 (50-100 günlük ağırlıklı ortalama) / 3.8231 " USDTRY destek : 3.7642 / 3.7561 " BIST kapanışından TRY sepet : 4.2582 ? 4.2480 : -%0.24 (EURTRY 4.7162, tarihi zirve 4.7262) Küresel hisse senedi alımları dün devam ederken (GOÜ +%1.8 / Dünya +%1.2) bankalar ve THYAO öncülüğünde dolar bazında %1.2 satış yiyen Türk hisselerinin bugün %1.0-1.5 pozitif açılış yapmasını bekliyoruz. ¢ Küresel lider endeks S&P vadeliler (Mart) %0.4 yukarıda ¢ Madencilik / enerji / demir-çelik hisseleri küresel hisse rallisinde öncülük ediyor : " Ons altında $36'lık yukarı hareket sonrası (ABD TÜFE sonrası paniği dip : $1318 son işlem: $1354) 2018 zirvesi $1366 izliyoruz " Dün gece ABD demir-çelik hisseleri %1.7 yukarı kapanış yaptı (dolar bazında) ¢ Ana endekste 115,1bin ara direncine hareket bekliyoruz ¢ 116,2bin direnç / 112,8bin destek Bugün 2 önemli toplantı var: iki toplantı da BIST kapanışı sonrası gerçekleşiyor... 1) Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD Dışişleri Bakanı Tillerson ile Ankara'da görüşecek : TSİ19:30 başlangıç 2) Başbakan Yıldırım Almanya Şansölyesi Merkel ile Berlin'de görüşecek: TSİ18:00 başlangıç " ****** Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. ******* Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor