Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Ata Yatırım: Borsada yabancı yatırımcılar Ocak ayında net 94 milyon TL'lik alım yaptı

15.02.2018 09:48:59
Ata Yatırım: Borsada yabancı yatırımcılar Ocak ayında net 94 milyon TL'lik alım yaptı Ata Yatırım, BIST 100 Endeksi'nin 120 bin puan seviyesini aşarak rekor tazelediği Ocak ayında yabancı yatırımcıların net 94 milyon TL tutarında alım yaptığını kaydetti. Ata yatırım, yabancı yatırımcıların Ocak ayında BIST'te 44 milyar 52 milyon TL'lik alım, 43 milyar 958 milyon TL'lik satış gerçekleştirirken, yabancıların Ocak'ta 88 milyar TL'lik hacim yarattığını belirtti. Yapılan açıklamada şöyle denildi: "YABANCILAR OCAK'TA EN ÇOK ASELSAN İLE THY ALDI: BIST’te en çok alım ve satıma konu olan hisselerin ilk 10’da yer alan sıralamasına göre yabancı yatırımcılar ilgili dönemde BIST'te en çok net alımı ASELS ve THYAO hisselerinde gerçekleştirirken, en çok net satımı ise TUPRS ve EREGL hisselerinde gerçekleştirdiler. Yabancı yatırımcılar Ocak'ta 156 milyon TL'lik Aselsan hissesi alırken, 149 milyon TL'lik THY hissesi aldılar. Söz konusu dönemde yabancı yatırımcıların en çok net alım yaptığı hisse senetlerinde THY'yi 145 milyon TL ile Vestel, 105 milyon TL ile İş Bankası, 103 milyon TL ile Zorlu Enerji takip etti. Yabancı yatırımcıların Ocak'ta en çok satış yaptığı hisse 334 milyon TL ile Tüpraş olurken, onu 236 milyon TL ile Ereğli, 231 milyon TL ile Emlak Konut GYO, 166 milyon TL ile Halkbank ve 112 milyon TL ile Koza Altın izledi." Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor