Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Takas İstanbul GLEIF tarafından yürütülen akreditasyon sürecini başarıyla tamamladı

15.02.2018 09:48:17
Takas İstanbul GLEIF tarafından yürütülen akreditasyon sürecini başarıyla tamamladı Takas İstanbul GLEIF tarafından yürütülen akreditasyon sürecini başarıyla tamamladı. Takasbank'tan yapılan açıklamada şu bilgiler verildi: "Bankamız, 01/02/2018 tarihinde GLEIF tarafından yürütülen akreditasyon sürecini başarıyla tamamlayarak dünya genelinde LEI tahsis etmek üzere akredite edilen 24 yerel İşletim biriminden biri olmuştur. 2013 yılından itibaren, Türkiye Sermaye Piyasaları Kurulu sponsorluğunda, Düzenleyici Gözetim Komitesi'nin (Regulatory Oversight Committee -ROC) onayıyla ön-Yerel İşletim Birimi (Pre-LOU) olarak uluslararası standartlarda LEI kodu tahsis etme görevini yürüten Takasbank, 01/02/2018 tarihinde akreditasyon sürecinin tüm yükümlülüklerini yerine getirerek GLEIF tarafından Yerel İşletim Birimi (LOU) olarak akredite edilmiştir. GLEIF, 7 Ekim 2015 tarihinde GLEIF ve LEI Düzenleyici Gözetim Kurulu (LEI ROC) arasında bir Mutabakat Zaptının imzalanmasıyla, LEI Tahsis Eden Kurum olmayı amaçlayan kuruluşların akredite edilmesi sorumluluğunu üstlenmiştir ve LEI kodu tahsis etmek isteyen kurumlara GLEIF tarafından akredite edilme koşulu getirilmiştir. Bu doğrultuda, Takasbank akreditasyon gerekliliklerini başarıyla tamamlayarak, akredite Yerel İşletim Birimi (LOU) olarak, GLEIS (the Global LEI Sytem)’in standartlarına uygun LEI kodu tahsis etme görevini sürdürecektir. Takasbank böylece, İngiltere, Belçika, Lüksemburg ve Hollanda’nın aralarında bulunduğu 7 ülke için LEI kodu verme yetkisine sahip olmuştur. Bankamız Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mahmut Kayacık “ Bankamızın uluslararası standartları ve uygulamaları başarıyla yerine getirerek LEI kodu tahsis eden akredite kurumlar arasında yer alması Ülkemiz adına sevindirici ve gurur vericidir. Sermaye piyasamızın altyapı kuruluşu olan Bankamız uluslararası standartlara uygun kaliteli hizmet verme misyonuna devam edecektir.” açıklamasında bulunmuştur." Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor