Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

PİYASAYA BAKIŞ-Dolar/TL 3,78 seviyesinin altında seyrediyor

15.02.2018 07:47:27
PİYASAYA BAKIŞ-Dolar/TL 3,78 seviyesinin altında seyrediyor - ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson'ın Türkiye ziyaretinin yakından izleneceği günde Dolar/TL, 3,78 seviyesinin altında açıldı. - ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson, 15-16 Şubat'da Türkiye’ye gelerek, bir çalışma ziyareti gerçekleştirecek. - Dolar/TL bugün en düşük 3,7777, en yüksek 3,7832 seviyesini gördü. - Bankalar dün TCMB geç likidite penceresinden yüzde 12,75 faiz ile 83,45 milyar TL kullandı. - TCMB'nin kotasyon GLP repo imkanı ile bankaların kullandığı miktar 29,95 milyar TL oldu. - TCMB ağırlıklı ortalama fonlama maliyeti dün yüzde 12,75 oldu. - JP Morgan, ABD ekonomisi için ilk çeyrek büyüme tahminini düşürdü. - ABD Başkanı Donald Trump, Cumhuriyetçi Charles Grassley’nin sunduğu göç tasarısı için Senato’yu desteğe çağırdı. - ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, Moskova'nın ABD 2016 başkanlık seçimlerine müdahalesine misilleme olarak varlıklı Ruslara karşı yaptımların yakın zamanda açıklanacağını söyledi. - TÜİK işsizlik(10:00), Maliye bütçe verilerini açıklayacak(11:00). - Merkez Bankası beklenti anketi sonuçlarını açıklayacak(14:30). - ABD'de haftalık işsizlik başvuruları, üretici fiyatları, Philadelphia Fed endeksi, New York Fed endeksi (16:30), sanayi üretimi (17:15), NAHB konut endeksi (18:00) verileri takip edilecek. - Çin'de bir hafta sürecek yeni yıl tatili başladı. Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor