Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

ANALİZ-Petrol Fiyatları(IşıkFX)

14.02.2018 17:29:48
ANALİZ-Petrol Fiyatları(IşıkFX) IşıkFX ( http://www.isikfx.com ) Tarafından Hazırlanan Petrol Analizi: "BRENT PETROL Bugün seans açılışı öncesi açıklanan API(Amerikan Petrol Enstitüsü) haftalık ham petrol stoklarında 3 Milyon 947 Bin varillik artış görülürken, akşam saatlerinde açıklanacak olan EIA(Enerji Bilgi İdaresi) stoklarında ise 2 Milyon 825 Bin varil artış beklenmekte. Ayrıca, geçtiğimiz hafta 10 Milyon 251 Bin varil ile tarihi yüksek seviyesine ulaşan ABD petrol üretimine dair gelecek rakamlar da fiyatlamalar açısından kritik olacaktır. Hatırlanacağı gibi son 2 günde açıklanan OPEC ve IEA(Uluslararası Enerji Ajansı) raporlarında ABD üretimin 2018 yılında artış göstereceği vurgusu yapılmıştı. OPEC Genel Sekreteri Mohammed Sanusi Barkindo: Ocak ayında üyeler arasında yüksek uyum görüldüğünü ve bunun devam edeceğini öngördü. Suudi Arabistan Enerji Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada: Aramco'nun Mart ayındaki üretimin, Şubat seviyesinin yaklaşık 100 Bin varil/gün altında olacağı öngörüldü. Ayrıca, 400 bin varil/gün kapasiteli Samref rafinerisinin onarım nedeniyle kapatılmasından dolayı ihracatın da Mart ayında günlük 7 Milyon varilin altında olacağı da tahmin edildi. Bu arada Suudi Arabistan Kralı Salman ile Rusya Enerji Bakanı Novak'ın, global stoklarda düşüş sağlanarak petrol piyasasının yeniden dengelenmesini ele aldıkları belirtildi. Günün kalanında açıklanacak olan stok ve üretim verilerinin yanı sıra yine önemli petrol üreticisi ülkelerden ve uluslararası kurumlardan gelebilecek ekstra açıklamalar ve teknik fiyatlamalar izlenmeye devam edilecek. Bu kapsamda emtiaya teknik olarak baktığımızda Haziran 2017'den bu yana takip ettiğimiz yükselen kanalın kırılması sonrası düşen takoz oluşumu göze çarpmakta. Şuan için 62.65 seviyesi altında fiyatlanan emtiada satış ağırlıklı işlemlerin devamı halinde 62.10 ve 61.75 destekleri takip edilebilir. 62.65 üzerinde yukarı yönlü denemelerde izlenebilecek dirençlerimiz ise 62.80, 63.25 ve 63.50 seviyelerinde bulunmakta." ****** Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. ******* Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor