Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Hazine'nin 3 ihalesinde ROT dahil toplam satış 8,51 milyar TL

12.02.2018 14:59:06
Hazine'nin 3 ihalesinde ROT dahil toplam satış 8,51 milyar TL Hazine'nin düzenlediği 3 tahvil ihalesinde satış 3 milyar 34,0 milyon TL oldu. İhale önceki yapılan 5 milyar 475,8 milyon TL ROT dahil satış 8 milyar 509,8 milyon TL'ye ulaştı. Hazine, TL Cinsi 10 ay(301 Gün) vadeli bono, 5 yıl(1.799 Gün) vadeli sabit kuponlu ve 10 yıl (3.619 Gün) vadeli TÜFE'ye endeksli üç tahvil ihalesi gerçekleştirdi. Bilgi Notları: - Hazine bonosu ihalesinde net satış 119,0 milyon TL oldu. - İhalede satışların nominal tutarı 132,0 milyon TL olarak gerçekleşti. - İhaleye gelen nominal teklif 514,2 milyon TL oldu. - İhalede bileşik faiz en düşük yüzde 13,27, ortalama yüzde 13,39, en yüksek yüzde 13,41 oldu. - ihalede basit faiz ortalama yüzde 13,25 seviyesinde geldi. - İhalede minimum 90.119 TL, ortalama 90.127 TL fiyat oluştu. - İlk kez ihraç edilen tahvilin itfa tarihi 12 Aralık 2018. ************* - 5 Yıllık sabit kuponlu ihalede net satış 2 milyar 430,6 milyon TL oldu. - İhalede satışların nominal tutarı 2 milyar 406,0 milyon TL olarak gerçekleşti. - İhaleye gelen nominal teklif 3 milyar 787,0 milyon TL oldu. - İhalede bileşik faiz en düşük yüzde 12,42, ortalama yüzde 12,47, en yüksek yüzde 12,50 oldu. - ihalede basit faiz ortalama yüzde 12,11 seviyesinde geldi. - İhalede minimum 100.916 TL, ortalama 101.024 TL fiyat oluştu. - Yeniden ihraç edilen tahvilin itfa tarihi 18 Ocak 2023. - Bir önceki 5 yıllık sabit kuponlu tahvil ihalesinde ortalama bileşik faiz yüzde 12,61 olmuştu. ************* - 10 Yıllık TÜFE'ye endeksli ihalede net satış 484,4 milyon TL oldu. - İhalede satışların nominal tutarı 482,0 milyon TL oldu. - İhaleye 840,0 milyon TL nominal teklifin geldi. - İhalede reel bileşik faiz en düşük yüzde 1,94, ortalama yüzde 2,96, en yüksek yüzde 3,01 oldu. - İhalede basit reel faiz ortalama yüzde 2,94 seviyesinde geldi. - İhalede minimum . TL, ortalama . TL fiyat oluştu. - Yeniden kez ihraç edilen tahvilin geri ödemesi 12 Ocak 2028 tarihinde olacak. - Bir önceki 10 yıllık TÜFE'ye endeksli tahvil ihalesinde ortalama reel faiz yüzde 2,92 olmuştu. Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor