Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

ANALİZ-Petrol Fiyatları(IşıkFX)

07.02.2018 17:05:25
ANALİZ-Petrol Fiyatları(IşıkFX) IşıkFX ( http://www.isikfx.com ) Tarafından Hazırlanan Petrol Analizi: "BRENT PETROL Seans öncesi ABD'de açıklanan API(Amerikan Petrol Enstitüsü) stokları 1 Milyon 50 Bin varillik azalışa işaret etmişti. Günün kalanında açıklanacak olan EIA (Enerji Bilgi İdaresi) stoklarında ise 3 Milyon 189 Bin varillik artış beklenmekte. Ayrıca geçtiğimiz hafta içinde 1970'den bu yana ilk kez 10 Milyon varil sınırını aşan ABD üretimine dair gelecek rakamlar da önem arz etmekte. Zira, dün kurum(EIA) tarafından açıklanan Şubat 2018 Kısa Dönem Enerji Görünümü Raporu'nda ABD'nin bu yılki ortalama günlük üretimi 10 Milyon 300 Bin varilden 10 Milyon 600 Bin varile, 2019 yılı ortalama günlük üretimini ise 10 Milyon 800 Bin varilden 11 Milyon 200 Bin varile revize edilmişti. Ayrıca kurum tarafından Brent petrol için ortalama fiyat ise 60 Dolar'dan 62 Dolar'a çıkartıldı. Bugün İngiliz petrol devi BP'den gelen açıklamada da şirketin ABD'deki yatırımlarının artırılacağı belirtildi. Diğer yandan, bugün Irak'tan gelen haberlerde ise Ordu'nun İran sınırı yakınındaki Kerkük bölgesinin kontrolünü sağlamlaştırmak için operasyon başlattığı bildirildi. Hatırlanacağı gibi 25 Eylül 2017'de yapılan IKBY referandumu sonrası bölgenin kontrolü Merkezi Hükümetçe sağlanmış ancak son zamanlarda bazı tartışmalar ortaya atılmıştı. Günün kalanında verilerin yanı sıra önemli petrol üreticisi ülkelerden ve uluslararası kurumlardan gelebilecek ekstra açıklamalar ve teknik fiyatlamalar izlenmeye devam edilecek. Teknik olarak baktığımızda ana figür olarak Haziran 2017'den başlayan yükselen kanalı takip etmekteyiz. Şuan için 66.85 desteğinin test edildiği emtiada, bu seviyenin altında kalıcılık halinde izlenebilecek sonraki destekler 66.45 ve 66.30 seviyelerinde bulunmakta. Diğer yandan 66.85 üzeri kalıcılıkta görülebilecek yukarı yönlü ataklarda ise sırasıyla 67.20, 67.45 ve 67.85 dirençleri takip edilebilir." ****** Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. ******* Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor