Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Fed, faiz oranlarını değiştirmedi, enflasyonun bu yıl yükselmesini bekliyor

31.01.2018 22:16:43
Fed, faiz oranlarını değiştirmedi, enflasyonun bu yıl yükselmesini bekliyor ABD'de Federal Açık Piyasa Komitesi bugün sona eren toplantısında faiz oranlarında değişikliğe gitmedi. Enflasyonun bu yıl yükseleceği öngörüsünü dile getiren Fed. faiz oranlarını Mart toplantısında artırma yolunda olmaya devam ettiğinin işaretini verdi. İstihdam, hanehalkı harcamaları ve sermaye yatırımlarındaki güçlü kazanımlara işaret eden Fed, 2018'de ekonominin ılımlı bir hızla büyümeye devam etmesinin ve istihdam piyasasının güçlü olmayı sürdürmesinin beklendiğini vurguladı. FOMC, faiz oranını yüzde 1,25-1,50 seviyesinde tutma kararını 9 üyenin oybiliği ile aldı. Janet Yellen başkanlığında yapılan bu son toplantının ardından yapılan açıklamada, "12 aylık enflasyonun bu yıl yukarı yönlü hareket etmesi ve orta vadede Fed'in yüzde 2 hedefi civarında istikrar kazanması bekleniyor" ifadelerine yer verildi. Enflasyonun kısa vadede yüzde 2 hedefinin altında kalmasının beklendiği ifadesi bu ayki açıklamada yer almadı. FOMC açıklamasında, piyasanın enflasyon bekleyişlerinde artış olduğunu, ancak bu bekleyişlerin hala düşük kaldığı da belirtildi. Federal Açık Piyasa Komitesi ayrıca, seçilmiş Fed Başkanı Jerome Powell'ın FOMC Başkanı olmasını oybirliği ile onayladı. Powell, 3 Şubat tarihinden itibaren FOMC Başkanlığı görevini üstlenecek. Powell, Fed Başkanlığı için ise 5 Şubat tarihinde yemin edecek. Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://twitter.com/ForeksTurkey ey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor