Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

ANALİZ-Emtia Fiyatları/Metal(Deniz Yatırım)

29.01.2018 09:39:43
ANALİZ-Emtia Fiyatları/Metal(Deniz Yatırım) Deniz Yatırım ( http://www.denizyatirim.com/denizfx/ ) Tarafından Hazırlanan Emtia Fiyatları Analizi: "HABERLER Şilili kamu maden firması Codelco, yüz yıllık yaşı olan El Teniente Bakır Madenini revize planı için çevresel onay aldıklarını açıkladı. Çin’in en çok alüminyum üretilen Shanxi eyaletinde Aralık ayında 1,59 milyon ton alümina üretildi. Böylece üretim geçen yıla göre %31,9 bir önceki aya göre ise %7,5 azaldı. Ülkenin hurda alüminyum ithalatı ise 202.400 ton oldu. Yıllık toplamda %13,3 azalma oldu. Rio Tinto’nun, Grasberg Bakır Madenindeki payını Endonezya devletine satmak için ön görüşmelere başladığı açıklandı. Çin’in Aralık ayı rafine bakır ithalatı 328.300 tonla geçen yıla göre %8,75 azaldı. Yıl toplamında toplam ithalat 3.243.799 tonla bir önceki yıla göre %10,62 geriledi. Bakır analistleriyle yapılan ankette son üç haftadır ilk kez eğilim yükseliş yönünde çıktı. Bu hafta için 10kişi yükseliş, 2 kişi düşüş bekliyor. PİYASA YORUMU LME stoklarının 2008’den beri olan en düşük miktara gerilemesi ve Çin’deki çevre reformlarının üretimi azaltması nedeniyle Çinko fiyatları 3,584 ile 2007 Temmuzdan beri olan en yüksek seviyeyi gördü. Küresel büyümeye dair olan iyimserlik ve dolardaki değer kaybı sonucunda Nikel de son üç senedeki en yüksek seviyelerinde işlem görüyor. Bakır: 6,500-7,300 yükselişinin ardından gelen satışlarda yükselişin %50 düzeltme seviyesi olan 6,910’da tutunan metalde dirençler 7,195 ve 7,255’te bulunuyor. Nikel: 10,750 seviyesinden toparlanan fiyatlar Kasımda zirve yaptığı 13,000 seviyesini de aştı. Yükseliş 14,100’e doğru devam edebilir. Alüminyum: 2,000’lerde dip yapan fiyatlar hızlı yükselişle 2,300’leri gördü. Buradan gelen satışlarda destek 2,220 ve 2,180’de bulunuyor. 2,300’de ise direnç bulunuyor. Kurşun: Eylül sonunda denediği 2,620 seviyesini 3. kez kırmayı deneyen fiyatlar bu seviye üzerinde 2,650’ye doğru devam edebilir. 2,560 ise geri çekilmelerde ara destek olacaktır. Çinko: Ekim sonundan bu yana 3,060-3,325 aralığında yaşanan dalgalanma yukarı kırıldı. 3,464 ve 3,535 dirençlerini de aşan metal 3,600 seviyesini hedefliyor. " Analizin tamamı için: https://www.denizyatirim.com/arastirma-notlari/ ****** Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. ******* Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com ) http://www.foreks.com http://www.metalsmarket.net http://twitter.com/ForeksTurkey
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor