Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi Hakkında

1944 yılında, Türkiye’nin perakende bankacılık odaklı ilk ulusal özel bankası olarak kurulan Yapı Kredi, 30 Haziran 2018 tarihi itibarıyla toplam 365,1 milyar TL konsolide aktif hacmi ile Türkiye’nin dördüncü büyük özel bankasıdır. Banka, ‘‘Hizmette Sınır Yoktur’’ anlayışı, müşteri odaklılığı, yenilikçiliği ön planda tutan yaklaşımı, işine bağlı çalışanları ve finans sektörünün gelişimine olan katkısı ile Türkiye’nin en değerli 10 markasından biridir. Yapı Kredi bankalar arasında, toplam nakdi ve gayri nakdi kredilerde 10.2% pazar payı ile 3.sırada olup, toplam nakdi kredilerde %9,2 pazar payına, toplam mevduatta ise %9,4 pazar payına sahiptir.

About Yapı Kredi

Yapı Kredi, en güncel teknoloji, işine bağlı iş gücü grubu tarafından yürütülen iş modeli ve sorumlu bir büyüme sağlayan müşteri odaklı yaklaşımı ile oluşturduğu güçlü bilançosunun desteğiyle, kârlılıkta sınıfının en iyisi olarak hissedarlarına sürdürülebilir getiri sağlamayı hedeflemektedir.

Yapı Kredi, sürdürülebilir ve kârlı büyümeyi destekleyen güçlü bir ortaklık yapısına sahiptir. Banka’nın %81,90 oranındaki hissesi Koç Finansal Hizmetler A.Ş.'ye aittir. Koç Finansal Hizmetler, UniCredit ve Koç Grubu'nun eşit oranlı (%50-%50) bir ortaklığıdır. Kalan %18,10 oranındaki pay ise halka açıktır. Banka'nın halka açık olan hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmekte olup, bu hisseleri temsil eden Global Depo Sertifikaları (Global Depositary Receipts) Londra Menkul Kıymetler Borsası'nda kotedir.

Yapı Kredi, yurtiçi ve yurtdışı iştirakleri tarafından desteklenen entegre bir finansal hizmetler grubudur. Yapı Kredi’nin bankacılık faaliyetleri perakende bankacılık (bireysel bankacılık, özel bankacılık ve varlık yönetimi, KOBİ bankacılığı ve kartlı ödeme sistemleri) ile kurumsal ve ticari bankacılık altında yürütülmektedir. Banka’nın operasyonları, portföy yönetimi, yatırım, finansal kiralama ve faktoringden oluşan yurtiçi iştirakleri ile Hollanda, Azerbaycan ve Malta’daki yurtdışı bankacılık iştirakleri tarafından desteklenmektedir.

Yapı Kredi, geniş coğrafi dağılımı ve çok kanallı hizmet ağı ile aktif 13,3 milyon (Toplam: 23,5 milyon) sadık müşterisine yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır. Yapı Kredi, Haziran 2018 itibarıyla, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan 866 şube ve 18.327 genç, dinamik ve işine bağlı çalışana sahiptir. Banka’nın ürün ve hizmetleri müşterilere 4.304 adet ATM, yenilikçi internet bankacılığı, öncü mobil bankacılığı, 3 çağrı merkezi ve 771 bin POS terminalini içeren gelişmiş alternatif dağıtım kanallarından da sunulmaktadır. Toplam bankacılık işlemlerinin %92’si şube dışı kanallar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Yapı Kredi, katma değer yaratan ürün ve hizmetlerde öncü konumunu korumaktadır. Banka, kredi kartı alanındaki 29 yıllık liderliğini kredi kartı alacak bakiyesine göre %21,1 kredi kartı cirosuna göre %19,3 POS cirosuna göre %19,4 ve kredi kartı adedine göre %17,7’lik pazar payı ile sürdürmektedir. Öte yandan, finansal kiralama (%20,4 pazar payı ile 1. sırada), faktoring (%14,2 pazar payı ile 1. sırada), yatırım fonları (%17,5 pazar payı ile 2. sırada) ve hisse senedi işlem hacmi (%8,9 pazar payı ile 2. sırada) alanlarında öncü konumdadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor