Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yönetim Kurulu

Adı Görevi
Ali Y. KOÇ Yönetim Kurulu Başkanı

Ali Y. Koç, yükseköğrenimini Rice Üniversitesi (ABD) İşletme Fakültesi’nin ardından Harvard Üniversitesi (ABD) yüksek lisans programıyla sürdürmüştür.1990-1991 yıllarında American Express Bank’ta Yönetici Yetiştirme Programı’na katılmıştır. 1992-1994 yılları arasında Morgan Stanley Yatırım Bankası’nda Analist olarak çalışmıştır. 1997-2006 yılları arasında Koç Holding’de Yeni İş Geliştirme Koordinatörlüğü ve Bilgi Grubu Başkanlığı gibi üst düzey görevlerde bulunmuştur. 2006-2010 yılları arasında Koç Holding Kurumsal İletişim ve Bilgi Grubu Başkanlığı görevini yürütmüştür. Ocak 2008’den beri Üyesi olduğu Koç Holding Yönetim Kurulu’nda Şubat2016’dan bu yana Başkan Vekili olarak görevini sürdürmektedir. Koç, aynı zamanda, birçok Koç Topluluğu şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı’dır.Bu görevlerine ek olarak, ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunmak için, Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Başkan, Ulusal Rekabet Araştırmaları Derneği’nde (URAK) Başkan, Endeavor Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyesi, DEİK’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nde (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Harvard Üniversitesi, Bank of America ve CFR’da Global Danışma Kurulu Üyesi’dir. Koç, Nisan 2016 tarihinden bu yana Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’de Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Carlo VIVALDI Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Carlo Vivaldi, eğitimini Ca’Foscari Üniversitesi’nde (Venedik, İtalya) İşletme Yönetimi üzerine tamamlamıştır. Kariyerine 1991 yılında Cassamarca (1998 yılında UniCredit Grubu’na katılan) bünyesinde Gişe Yetkilisi olarak başlamıştır. 1993 yılından itibaren farklı Planlama ve Kontrol ekiplerinde kariyerine devam etmiştir. 2000 yılında Yeni Avrupa Bölümü’nde (bugün Merkez ve Doğu Avrupa olarak tanımlanan) Planlama ve Kontrol Sorumlusu pozisyonuna getirilmiştir. 2003 yılında Koçbank/Koç Finansal Hizmetler’e Finansal Planlama ve Mali İşler’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CFO) olarak atanmıştır. 2007 yılında UniCredit Bank Avusturya bünyesinde (Avusturya ve UniCredit’in Merkez ve Doğu Avrupa ülkeleri dâhil) Mali İşlerden Sorumlu Yönetim Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevlendirilmiştir. Aynı zamanda, Merkez ve Doğu Avrupaiştiraklerinin Yönetim Kurulu üyeliklerinde yer almıştır. 2011 yılında Yapı Kredi’ye Murahhas Üye ve Genel Müdür Vekili olarak atanmıştır. 2015 yılında UniCredit Grubu Orta ve Doğu Avrupa Bölüm Başkanı olarak atanmıştır. Şubat 2015 tarihinden bu yana Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’de Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev alan Vivaldi, ayrıca UniCredit Rusya, UniCredit Vakfı ve UniCredit Bilişim Teknolojileri Hizmetleri’nde (daha önce UniCredit İş Entegrasyonu Çözümleri olarak bilinen) Yönetim Kurulu Üyesi, UniCredit Grubu İcra Komitesi Üyesi’dir.

Gökhan ERÜN Murahhas Üye ve Genel Müdür (CEO)

Gökhan Erün, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümü lisans, Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü yüksek lisans mezunudur. Erün, 1994 yılında Garanti Bankası Hazine Müdürlüğü’nde kariyerine başlamıştır. 1999-2004 yılları arasında Ticari Pazarlama Birim Müdürlüğü görevini yürütmüştür. 2004’te atandığı Garanti Emeklilik ve Hayat Genel Müdürlüğü görevinden sonra Eylül 2005’te Garanti Bankası’nda Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. Eylül 2015’ten itibaren Garanti Bankası Genel Müdür Vekili olarak kariyerine devam eden Erün, bu dönemde Kurumsal Bankacılık Koordinasyon, Hazine, Hazine Pazarlama ve Finansal Çözümler, Türev Ürünler, Nakit Yönetimi ve İşlem Bankacılığı ve Finansal Kurumlar alanlarından sorumlu olarak görev yapmıştır. Aynı zamanda Garanti Bankası’nın çeşitli iştiraklerinin Yönetim Kurullarında görev almıştır. Ocak 2018’den itibaren kariyerine Yapı Kredi’de devam eden Erün, Yapı Kredi’de Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve Genel Müdür olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda, Koç Finansal Hizmetler’de Murahhas Üye ve İcra Başkanı olan Erün, Yapı Kredi Grubu iştiraklerinin Yönetim Kurullarında da yer almaktadır.

Niccolò UBERTALLI Murahhas Üye ve Genel Müdür Vekili

Niccolò Ubertalli, 1996 yılında Politecnico di Torino (Turin, İtalya) Üniversitesi’nden Malzeme Mühendislik Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2000 yılında Vanderbilt Üniversitesi (Tennessee, ABD) Owen İşletme Okulu’nda yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimi sırasında, Teksid Alüminyum Dökümhanesi’nde Program Yöneticisi ve Süreç Mühendisi olarak çalışmıştır. 2000 yılında Milano’ya (İtalya) taşınarak 2002 yılına kadar McKinsey’de Kıdemli Ortak olarak görev yapmıştır. 2002-2004 yılları arasında UniCredit Clarima’da Müşteri İlişkileri Bölümü’nde Direktör olarak çalışmıştır. 2004-2006 yılları arasında MBNA firmasında (ABD ve İngiltere) Birinci Başkan Vekili olarak çalışmıştır. 2006-2009 yılları arasında Bulgaristan’a taşınan Ubertalli, UniCredit Tüketici Finansmanı’nda Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üye olarak görev yapmıştır.2009 yılında İtalya’ya geri dönen Ubertalli, kariyerine UniCredit’te 2009-2011 yılları arası Grup CEO’su Personel Şefi, 2011-2012 yıllarında ise Tüketici Finansmanı Başkanı olarak devam etmiştir. 2012 yılında Romanya’ya taşınarak UniCredit Tiriac Bankası’nda Genel Müdür Vekili olarak görev yapmıştır. Romanya’da bulunduğu 2012-2015 yılları arasında; UniCredit Tiriac için İcra Kurulu Üyesi, Pioneer Investments, UniCredit Consumer Finance Bulgaria, UniCredit Consumer Finance Romania Ergo Asigurari de Viata S.A. Romania için Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. Şubat 2015’ten itibaren kariyerine Yapı Kredi’de devam eden Ubertalli, Yapı Kredi’de Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve Genel Müdür Vekili olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda, Koç Finansal Hizmetler’de Murahhas Üye ve İcra Başkan Vekili olan Ubertalli, Yapı Kredi Grubu iştiraklerinin Yönetim Kurullarında da yer almaktadır.

F. Füsun AKKAL BOZOK Yönetim Kurulu Üyesi

F. Füsun Akkal Bozok, Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi’nden yüksek lisans derecesi ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden doktora derecesi alarak eğitimini tamamlamıştır. İş hayatına 1980’de Arthur Andersen Denetim Şirketi bünyesinde başlamıştır. 1983’te Koç Grubu’na katılıp Denetim ve Mali Grup bölümünde Denetim Uzmanı ve Koordinatör Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 1992’de atandığı Denetim ve Mali Grup Koordinatörü görevini 11 yıl boyunca sürdürmüştür. 2003-2006 yılları arasında Finansman Grubu Direktörlüğü yapmıştır. Eylül 2005 tarihinden bu yana Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’de Yönetim Kurulu Üyesi olan Bozok, ayrıca Sabancı Üniversitesi’nde Yardımcı Profesör, Akiş GYO, Bizim Toptan, Ford Otosan, Tat ve İzocam’da Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Ahmet F. ASHABOĞLU Yönetim Kurulu Üyesi

Ahmet F. Ashaboğlu, Makine Mühendisliği alanında Tufts Üniversitesi’nden lisans, Massachusetts Institute of Technology (MIT)’den yüksek lisans derecelerine sahiptir. 1994 yılında MIT’de Araştırma Görevlisi olarak iş hayatına başlamıştır. 1996-1999 yıllarında UBS Warburg’de (New York) sermaye piyasaları alanında çeşitli görevlerde bulunmuştur. 1999-2003 yılları arasında McKinsey & Company’de (New York) Danışman olarak görev yapmıştır. 2003 yılında Koç Holding’de Finansman Grubu Koordinatörü olarak göreve başlamıştır. 2006 yılından bu yana Koç Holding’de CFO olarak görev yapmaktadır. Eylül 2005 tarihinden bu yana Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’de Yönetim Kurulu Üyesi olan Ashaboğlu, ayrıca Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve bazı Koç Grubu şirketlerinin Yönetim Kurullarında yer almaktadır.

Levent ÇAKIROĞLU Yönetim Kurulu Üyesi

Levent Çakıroğlu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamış, University of Illinois’den yüksek lisans derecesini almıştır. İş yaşamına 1988’de Maliye Bakanlığı’nda Hesap Uzmanı olarak başlamıştır. 1997-1998 yılları arasında Bilkent Üniversitesi’nde yarı zamanlı Öğretim Görevlisi ve Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Koç Holding’e 1998 yılında Mali Grup Koordinatörü olarak katılmış,2002-2007 yılları arasında Koçtaş Genel Müdürlüğü, 2007-2008 yıllarında Migros Genel Müdürlüğü yapmıştır. 2008 yılında Arçelik Genel Müdürü olarak atanmıştır. Bu görevine ek olarak, Nisan 2010 tarihinden itibaren Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı görevini de eş zamanlı olarak yürütmüştür. Levent Çakıroğlu, Şubat 2015’te Koç Holding A.Ş. CEO Vekili olarak, Nisan 2015’te Koç Holding A.Ş. CEO’su olarak atanmıştır. Nisan 2015 tarihinden bu yana Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’de Yönetim Kurulu Üyesi olan Çakıroğlu, ayrıca bazı Koç Grubu şirketlerinin Yönetim Kurullarında yer almaktadır.

Mirko D. G. BIANCHI Yönetim Kurulu Üyesi

Mirko D. G. Bianchi, Zürih Federal Teknoloji Enstitüsü’nden Kimya Süreç Mühendisliği Bilimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 1991 yılında Fordham Üniversitesi’nde (New York) Pazarlama ve Finans alanında MBA derecesi almıştır. İş hayatına BCI Capital’da (New York) Hisse Senedi Analisti olarak başlamıştır. 1993-1998 yılları arasında Moody’s Investor Services’de Kıdemli Analiz (Başkan Yardımcısı) olarak çalışmıştır. 1998 yılında Deutche Bank Securities Borç Sermaye Piyasalarında Direktör olarak görev almıştır. 2000-2009 yılları arasında UBS Yatırım Bankası’nda (Londra) Murahhas Üye ve Küresel Derecelendirme Grup Başkanı olarak görev yapmıştır. Bianchi, Ekim 2009’da UniCredit’e katılmış, CFO bölümü altında Grup Finans Başkanı ve Grup Hazine Operasyonları Eş Başkanı olarak görev almıştır. Haziran 2015- Eylül 2016 tarihleri arasında UniCredit Bank Avusturya İdare Heyeti Üyesi ve CFO’su olarak görev yapmıştır. Eylül 2016’da UniCredit CFO’su olarak atanmıştır. Temmuz 2015 tarihinden bu yana Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’de Yönetim Kurulu Üyesi olan Bianchi, ayrıca bazı UniCredit Grubu şirketlerinin Yönetim Kurullarında yer almaktadır.

Giovanna VILLA Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız)

Giovanna Villa, 1991 yılında Bocconi Üniversitesi’nin Finans Yönetimi Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2000 yılında Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir unvanını almıştır. 1991-1995 yılları arasında PricewaterhouseCoopers bünyesinde Kıdemli Denetçi olarak çalışmıştır. 1995-1997 yılları arasında ise Santavaleria’nın (İtalyan firması) yönetim departmanında Asistan olarak görev almıştır. 1997 yılında KOBİ’lere muhasebe danışmanlığı yapmıştır.2009-2011 yılları arasında Aler Azienda Lombarda Edilizia Residenziale’de İç Denetçi Asistanı olarak görev almıştır. 2000 yılından bu yana Lenova İtalya, Ritrama Grubu, Sias Monza Circuit, Lubra, Lux Vide ve Malvestiti gibi birçok şirketin Denetim Komitesi’nde bulunmuştur. 2019 yılında İtalya Borsası’nda işlem gören Intek Grubu ve TitanMet’e Yasal Denetçi olarak atanmıştır. Villa, Nisan 2016 tarihinden bu yana Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’de Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Francesco GIORDANO Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız1)

Cenova (İtalya) ve Warwick (İngiltere) üniversitelerinden Ekonomi alanında lisans eğitimi ve yüksek lisans derecesi olan Giordano, kariyerine Londra’daki MMS/Standard & Poors şirketinde Ekonomist olarak başlamıştır. Daha sonra Londra’da kalarak ilk önce San Paolo Bank’ta daha sonra da Credit Suisse First Boston’da Kıdemli Ekonomist olarak çalışmıştır. 2000 yılından itibaren UniCredit grubuna katılarak Araştırma Başkanı görevini üstlenmiş, bu görevi takiben Planlama,Araştırma ve Strateji Başkanı, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı’nda Pazarlama ve Strateji Başkanı ve CFO olarak çeşitli görevleri üstlenmiştir. 2011-2015 yılları arasında Merkez ve Doğu Avrupa’nın sorumluluğunda olan Bank Avusturya’da CFO olarak görevini yürüten Giordano, aynı tarihlerde Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır. 2015 yılında Almanya’da UniCredit Bank AG’nin CFO Finansmanı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır. Eylül 2016’dan bu yana UniCredit Milano’da Maliyet Yönetimi, Satın Alma, Emlak ve tüm mali fonksiyonlardan sorumlu olmak üzere Operasyon’dan sorumlu Eş Başkan olarak görev yapmaktadır. Giordano, Mart 2018 tarihinden itibaren Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’de Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Gianfranco BISAGNI Yönetim Kurulu Üyesi

Gianfranco Bisagni, eğitimi Royal Melbourne Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlamıştır. Kariyerine İtalya UniCredit’te başlamış, kısa bir süre sonra Amerika’ya taşınmıştır. İlk ataması Chicago ofisinde gerçekleşmiştir. Akabinde New York’a taşınarak Kuzey ve Güney Amerika temsilcilik ofisi, New York şubesi Genel Müdür Vekili görevini üstlenmiştir. 2001 yılında UniCredit Hong Kong şubesi Genel Müdürü, 2008 yılında ise Hong Kong şubesi Kurumsal Bankacılık Asya Pasifik Direktörü ve Hong Kong şubesi Genel Müdürü görevlerine getirilmiştir. 2010 yılında Romanya UniCredit Tiriac Bankası’nda Kurumsal Yatırım Bankacılığı ve Özel Bankacılık Direktörü olarak çalışmaya başlamış, aynı dönemde bankanın Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev almıştır. 2011-2015 yılları arasında Merkez ve Doğu Avrupa ülkeleri Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı Direktörü ve UniCredit’in Merkez ve Doğu Avrupa ülkeleri bölümü Yardımcı Direktörü olarak görev yapmıştır. Nisan 2015’te Kurumsal Yatırım Bankacılığı Başkan Yardımcısı, Eylül 2016’dan itibaren Eş Başkanı olarak atanmıştır. Bisagni, Ekim 2016 tarihinden bu yana Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’de Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Adil G. ÖZTOPRAK Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız)

Adil Giray Öztoprak, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi - Siyasal Bilgiler Fakültesi, Maliye ve Ekonomi Bölümü’nde tamamlamıştır. 1966-1975 yılları arasında Maliye Bakanlığı Teftiş Kurulu’nda görev almış, 1975 yılı içerisinde Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmüştür. 1976 yılından sonra birçok şirkette Mali İşler Koordinatörü ve Genel Müdür olarak görev yapmıştır. 1993- 2000 yılları arasında Başaran Nas Yeminli Mali Müşavirlik (PricewaterhouseCoopers) şirketinde Partner (ortak) olarak hizmet vermiştir.2000 yılı itibarı ile Serbest Yeminli Mali Müşavir olan Öztoprak, Yapı Kredi, Yapı Kredi Sigorta, Yapı Kredi Emeklilik, Yapı Kredi Finansal Kiralama, Yapı Kredi Faktoring ve Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler’de Kanuni Denetçi olarak görev yapmıştır. Mart 2014 ile Temmuz 2016 tarihleri arasında Goodyear Lastikleri T.A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi, Mart 2012 ile Mart 2018 tarihleri arasında Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nda Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. Öztoprak, Nisan 2013 tarihinden bu yana Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’de Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Wolfgang SCHILK Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız2)

Wolfgang Schilk, 1992’de Viyana Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezuniyetini takiben Creditanstalt-Bankverein (CA-BV)’da lisansüstü stajyerlik programını tamamlamıştır. 1994-1996 yılları arasında CA-BV bünyesinde Kurumsal Bankacılık’tan sorumlu Yeniden Yapılandırma Yöneticisi olarak çalışmıştır. 1996-2004 yılları arasında Bank Avusturya Creditanstalt’ta Kredi Birimi Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 2004 yılında Kurumsal Bankacılık’tan sorumlu Bölge Ofisi Yöneticisi olarak atanmıştır. 2006 yılında Özel Bankacılık ve KOBİ Bankacılığı’ndan sorumlu Bölge Ofisi Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 2007-2010 yılları arasında Özel ve KOBİ segmentlerinden sorumlu Risk Yönetimi Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 2010-2016 yılları arasında Yapı Kredi’de Risk Yönetimi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır.Eylül 2016’da UniCredit Grubu Orta ve Doğu Avrupa’dan sorumlu Risk Yönetimi Başkanı olarak atanmıştır. Ekim 2016 tarihinden bu yana Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’de Yönetim Kurulu Üyesi olan Schilk, ayrıca UniCredit Bank Czech Republic & Slovakia and Zagrebacka Banka’da Yönetim Kurulu Üyesidir.

A. Ümit TAFTALI Yönetim Kurulu Üyesi

A. Ümit Taftalı, lisans eğitimini Finans dalında Ball State Üniversitesi (Indiana), yüksek lisans eğitimini (M.B.A.) University of South Carolina’da tamamlamıştır.Ayrıca, Harvard Üniversitesi’nde senior executive programlarına katılmıştır. 30 yılı aşkın bir süredir uluslararası yatırım bankacılığı ve varlık yönetimi yapmaktadır. Atlanta, New York ve Londra’da, Merrill Lynch & Company, Bankers Trust Company ve Goldman Sachs International’da üst düzey görevler almıştır. Taftalı, 2001 yılından bu yana Suna (Koç) Kıraç’ın vekildanışmanlığını yapmaktadır ve Koç Holding Yönetim Komitesi Üyesi’dir. Ek olarak, Kare Portföy Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Suna-İnan Kıraç Vakfı, Türkiye Ekonomik ve Sosyal Etüdler Vakfı (TESEV), Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), Saint Joseph Eğitim Vakfı, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Galatasaray Spor Kulübü, Amerikan Finans Derneği (ABD), Finansal Yönetim Derneği (ABD), Amerika Finansal Tarihi Müzesi (ABD), Ball State Üniversitesi Vakfı (ABD), Türkiye Bankalar Birliği (İngiltere), South Carolina Üniversitesi Vakfı (ABD) gibi birçok vakıf ve dernekte Mütevelli Heyeti Üyesi, Yönetim Kurulu Üyesi veya Kurucu olarak yer almış veya almaktadır.Taftalı, Nisan 2016 tarihinden bu yana Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’de Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

(1) 20 Mart 2018 tarihli Banka Genel Kurul Toplantısında, Francesco Giordano, Giuseppe Scognamiglio yerine Yönetim Kurulu Üyesi seçilmiştir.

(2) Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliğinin 6. Maddesinin (3)a fıkrası çerçevesinde Denetim Komitesi’nde Başkan olarak görevlendirilen Wolfgang Schilk Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi sayılmaktadır

Notlar: Yönetim Kurulu üyelerinin görev süreleri bir yıldır. Yönetim Kurulu üye seçimi, Banka’nın yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda gerçekleşmektedir.

Yönetim Kurulu’nda görev alan Ali Y. Koç, Ahmet F. Ashaboğlu, Levent Çakıroğlu ve A. Ümit Taftalı, Koç Holding’deki pozisyonları sebebiyle diğer Koç Grubu şirketlerinin Yönetim Kurullarında da görev yapmaktadır.

Yönetim Kurulu’nda görev alan Carlo Vivaldi, Mirko D. G. Bianchi, Francesco Giordano, Gianfranco Bisagni ve Wolfgang Schilk UniCredit Grubu’ndaki pozisyonları sebebiyle diğer UniCredit Grubu şirketlerinin Yönetim Kurullarında da görev almaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor