Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Esas Sözleşme

Banka'nın 29.03.2013 tarihinde yapılan ve İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından 11.04.2013 tarihinde tescil edilen Olağan Genel Kurul toplantısında alınan kararla; Banka Esas Sözleşmesinin 1’den 23. maddeye kadar olan maddeleri tadil edilmiş, 24’den 88. maddeye (24 ve 88. maddeler dahil) kadar olan maddeleri ile Geçici Madde-1 kaldırılmıştır. Esas Sözleşmeye ilişkin bu değişiklikler Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi’nin 17.04.2013 tarih, 8302 sayılı nüshasında ilan edilmiştir.

Banka'nın 27.03.2014 tarihinde yapılan ve İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından 02.04.2014 tarihinde tescil edilen Olağan Genel Kurul toplantısında alınan kararla; Banka Esas Sözleşmesinin “Amaç ve Konu” başlıklı 3. maddesi tadil edilmiştir. Esas Sözleşmeye ilişkin bu değişiklik Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi’nin 07.04.2014 tarih, 8544 sayılı nüshasında ilan edilmiştir.

Banka'nın 31.03.2016 tarihinde yapılan ve İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından 05.04.2016 tarihinde tescil edilen Olağan Genel Kurul toplantısında alınan kararla; Bankanın 2016 yılı sonunda dolacak kayıtlı sermaye tavanı izin süresinin 2020 yılı sonuna kadar uzatılmasına ilişkin Banka Esas Sözleşmesinin "Sermaye" başlıklı 6. maddesi ile yine Esas Sözleşmenin "Yönetim Kurulu Üyelerinin, Murahhas Üyelerin ve Komite Üyelerinin Ücretleri" başlıklı 14. maddesi tadil edilmiştir. Esas Sözleşmeye ilişkin bu değişiklikler Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi’nin 11.04.2016 tarih, 9051 sayılı nüshasında ilan edilmiştir.

Banka'nın 20.03.2018 tarihinde yapılan ve İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından 22.03.2018 tarihinde tescil edilen Olağan Genel Kurul toplantısında alınan kararla; Banka Esas Sözleşmesi’nin “Amaç ve Konu” başlıklı 3. maddesi, “Tahvil ve Sair Menkul Kıymet İhracı” başlıklı 8. maddesi, “Yönetim Kurulu, Üyelerin Seçimi ve Yönetim Kurulu Kararları” başlıklı 11. maddesi, “Yönetim Kurulu Görev Bölümü, Temsil ve Yönetimin Devri” başlıklı 12. maddesi, “Kurumsal Yönetim İlkeleri” başlıklı 17. maddesi ve “Kanuni Hükümler” başlıklı 23. maddesi tadil edilmiştir. Esas Sözleşmeye ilişkin bu değişiklikler Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi’nin 28.03.2018 tarih, 9546 sayılı nüshasında ilan edilmiştir.

Banka'nın çıkarılmış sermayesinin tamamı nakden karşılanmak suretiyle 4.100.000.000 TL artırılarak 4.347.051.284 TL’den 8.447.051.284 TL’ye çıkarılmış olması nedeniyle Banka Esas Sözleşmesinin "Sermaye" başlıklı 6. maddesi tadil edilmiştir. Esas sözleşme değişikliği, İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından 29.06.2018 tarihinde tescil edilmiş ve Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi’nin 05.07.2018 tarih, 9614 sayılı nüshasında ilan edilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor