Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yatırım Fonu Türleri

Yatırım Fonları, yatırım stratejisine göre portföyünde hisse senedi, devlet ve özel sektör borçlanma araçları, altın ve diğer kıymetli madenler ile yabancı menkul kıymetler gibi yatırım enstrümanlarını bulundurur ve Sermaye Piyasası Kurulu tarafından portföyünün yoğunlukla yatırım yaptıkları enstrümanlara göre çeşitli türlere ayrılmıştır.

Sermaye Piyasası Kurulu’nun sınıflandırmasına göre yatırım fonlarımızı aşağıda görüntüleyebilir, bireysel müşterimiz iseniz internet şubesi ya da mobil şubeye giriş yaparak, KOBİ müşterimiz iseniz kurumsal internet şubesine giriş yaparak fon alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel internet şubesi şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre alabilir, kullanıcı kodunuzu unuttuysanız T.C. Kimlik Numaranızla giriş yapabilirsiniz. Bireysel internet şubesi şifreniz ile mobil şubeye de giriş yapabilirsiniz. Şifre alabileceğiniz diğer kanallar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kurumsal internet şubesi şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız şubenizden yeni bir şifre alabilir, adınıza kayıtlı aktif bir kredi kartınız varsa KOBİ’niz için şifre almadan kart bilgilerinizle kurumsal internet şubesine anında giriş yapabilirsiniz.

Borçlanma Araçları Şemsiye Fonu

Borçlanma Araçları Şemsiye Fonu’na bağlı fonların toplam değerinin en az %80’i devamlı olarak yerli ve/veya yabancı kamu ve/veya özel sektör borçlanma araçlarından oluşmaktadır.

Borçlanma Araçları Şemsiye Fonu altında yer alan Yatırım Fonlarımız şunlardır:

Para Piyasası Şemsiye Fonu

Para Piyasası Şemsiye Fonu’na bağlı fonların portföylerinin tamamı devamlı olarak, vadesine en fazla 184 gün kalmış likiditesi yüksek para ve sermaye piyasası araçlarından oluşmaktadır. Şemsiye Fon’a bağlı fonların portföylerinin günlük olarak hesaplanan ağırlıklı ortalamam vadesi en fazla 45 gündür.

Para Piyasası Şemsiye Fonu altında yer alan Yatırım Fonu’muz:

Hisse Senedi Şemsiye Fonu

Hisse Senedi Şemsiye Fonu’na bağlı fonların toplam değerinin en az %80’i devamlı olarak yerli ve/veya yabancı ihraççıların paylarından oluşmaktadır.

Hisse Senedi Şemsiye Fonu altında yer alan Yatırım Fonlarımız şunlardır:

Karma Şemsiye Fonu

Karma Şemsiye Fonu’na bağlı fonların portföylerinin tamamı ortaklık payları, borçlanma araçları, altın ve diğer kıymetli madenler ile bu madenlere dayalı olarak ihraç edilen sermaye piyasası araçlarının en az ikisinden oluşmakta ve her birinin değeri fon toplam değerinin %20’sinden az olmamaktadır.

Karma Şemsiye Fonu altında yer alan Yatırım Fonu’muz:

Katılım Şemsiye Fonu

Katılım Şemsiye Fonu’na bağlı fonların portföylerinin tamamı devamlı olarak kira sertifikaları, katılma hesapları, ortaklık payları, altın ve diğer kıymetli madenler ile Kurulca uygun görülen diğer faize dayalı olmayan para ve sermaye piyasası araçlarından oluşmaktadır.

Katılım Şemsiye Fonu altında yer alan Yatırım Fonu’muz:

Kıymetli Madenler Şemsiye Fonu

Kıymetli Madenler Şemsiye Fonu’na bağlı fonların toplam değerinin en az %80’i devamlı olarak borsada işlem gören altın ve diğer kıymetli madenler ile kıymetli madenlere dayalı sermaye piyasası araçlarından oluşmaktadır.

Kıymetli Madenler Şemsiye Fonu altında yer alan Yatırım Fonu’muz:

Fon Sepeti Şemsiye Fonu

Fon Sepeti Şemsiye Fonu’na bağlı fonların toplam değerinin en az %80’i devamlı olarak diğer fonların ve borsa yatırım fonlarının katılma paylarından oluşmaktadır.

Fon Sepeti Şemsiye Fonu altında yer alan Yatırım Fonları’mız şunlardır:

Değişken Şemsiye Fonu

Portföy sınırlamaları itibariyle diğer türlerden birine girmeyen fonlardan oluşmaktadır.

Değişken Şemsiye Fonu altında yer alan Yatırım Fonları’mız şunlardır:

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor