Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Pioneer Fonları

Türkiye’de temsilcisi olduğumuz Pioneer Funds şemsiye fon çatısı altında yer alan 16 adet fonun, Türkiye’deki temsilciliğinin sona erdirilmesi talebi ile Sermaye Piyasası Kurul’una yaptığımız başvuru, Kurul Karar Organı’nın 07.07.2017 tarih ve 26/890 sayılı kararı ile olumlu karşılanmıştır.

Sermaye Piyasası Kurulu’ndan alınan onay ile temsilciliğini yaptığımız fonlardan, tedavülde payı bulunmayan, Euro Short-Term, Emerging Markets Equity, European Research, Asia (Ex Japan) Equity, U.S. Mid Cap Value, Strategic Income, Euro Corporate Bond, Japanese Equity, U.S. Pioneer Fund, Top European Players, U.S. Dollar Short -Term, China Equity ve European Potential fonlarının temsilcilik sözleşmesi sona erdirilmiştir.

Tedavülde payı bulunan, Emerging Markets Bond, U.S. High Yield ve Global High Yield fonları, yeni pay satışına kapatılmıştır. Bu fonların temsilcilik sözleşmesi tedavülde pay kalmadığı aşamada sona erdirilecektir.

Yabancı Yatırım Fonu Tebliği’nin 22’inci maddesinin birinci fıkrası uyarınca, fonlar için yeni bir temsilcilik sözleşmesi imzalanması ve söz konusu sözleşmenin Sermaye Piyasası Kurulu’nca uygun görülmesine kadar olan süreçte, pay sahiplerine karşı Bankımızın temsilcilik sözleşmesinden ve Yabancı Yatırım Fonu Tebliği’nden doğan tüm yükümlülükleri devam edecektir.

Bankamız, Yabancı Yatırım Fonu Tebliği’nin 23’üncü maddesi çerçevesinde, mevcut yatırımcıların pay iade taleplerini, izahnamede belirlenen süreler içerisinde karşılamakla yükümlüdür. Fonların herhangi bir sebeple ödeme yapamaması durumunda, söz konusu payların geri alınması için belirlenen süreyi takip eden en geç iki iş günü içerisinde Bankamız tarafından bedelleri tam ve nakden ödenerek yatırımcılardan geri alınacaktır.

Bankamızın temsilciliğini üstlendiği, “Emerging Markets Bond”, “U.S. High Yield” ve “Global High Yield” isimli 3 adet alt-fonun şemsiyesi altında bulunduğu fonun “Pioneer Funds” olan ismi 13.09.2018 tarihi ile “Amundi Funds II” olarak değiştirilmiştir.

23 Ekim 2018 Tarihinde İlan Edilen Değişiklikler

30 Ekim 2015 Tarihinde İlan Edilen Değişiklikler

25 Şubat 2016 Tarihinde İlan Edilen Değişiklikler

21 Temmuz 2016 Tarihinde İlan Edilen Değişiklikler

25 Ocak 2017 Tarihinde İlan Edilen Değişiklikler

23 Ağustos 2017 Tarihinde İlan Edilen Değişiklikler

24 Nisan 2018 Tarihinde İlan Edilen Değişiklikler

Vergilendirme dokümanı için;

Yatırımcı Bilgi Formları için;

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor