Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Pioneer Fonları

Türkiye’de temsilcisi olduğumuz Pioneer Funds şemsiye fon çatısı altında yer alan 16 adet fonun, Türkiye’deki temsilciliğinin sona erdirilmesi talebi ile Sermaye Piyasası Kurul’una yaptığımız başvuru, Kurul Karar Organı’nın 07.07.2017 tarih ve 26/890 sayılı kararı ile olumlu karşılanmıştır.

Sermaye Piyasası Kurulu’ndan alınan onay ile temsilciliğini yaptığımız fonlardan, tedavülde payı bulunmayan, Euro Short-Term, Emerging Markets Equity, European Research, Asia (Ex Japan) Equity, U.S. Mid Cap Value, Strategic Income, Euro Corporate Bond, Japanese Equity ve European Potential fonlarının temsilcilik sözleşmesi sona erdirilecektir.

Tedavülde payı bulunan, U.S. Pioneer Fund, Top European Players, Emerging Markets Bond, U.S. High Yield, U.S. Dollar Short -Term, Global High Yield ve China Equity fonları, yeni pay satışına kapatılmıştır. Bu fonların temsilcilik sözleşmesi tedavülde pay kalmadığı aşamada sona erdirilecektir.

Yabancı Yatırım Fonu Tebliği’nin 22’inci maddesinin birinci fıkrası uyarınca, fonlar için yeni bir temsilcilik sözleşmesi imzalanması ve söz konusu sözleşmenin Sermaye Piyasası Kurulu’nca uygun görülmesine kadar olan süreçte, pay sahiplerine karşı Bankımızın temsilcilik sözleşmesinden ve Yabancı Yatırım Fonu Tebliği’nden doğan tüm yükümlülükleri devam edecektir.

Bankamız, Yabancı Yatırım Fonu Tebliği’nin 23’üncü maddesi çerçevesinde, mevcut yatırımcıların pay iade taleplerini, izahnamede belirlenen süreler içerisinde karşılamakla yükümlüdür. Fonların herhangi bir sebeple ödeme yapamaması durumunda, söz konusu payların geri alınması için belirlenen süreyi takip eden en geç iki iş günü içerisinde Bankamız tarafından bedelleri tam ve nakden ödenerek yatırımcılardan geri alınacaktır.

30 Ekim 2015 Tarihinde İlan Edilen Değişiklikler

25 Şubat 2016 Tarihinde İlan Edilen Değişiklikler

21 Temmuz 2016 Tarihinde İlan Edilen Değişiklikler

25 Ocak 2017 Tarihinde İlan Edilen Değişiklikler

23 Ağustos 2017 Tarihinde İlan Edilen Değişiklikler

Vergilendirme dokümanı için;

Yatırımcı Bilgi Formları için;

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor