Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Kartopu

Yapı Kredi’nin “Biriktiren Fon Paketi Kartopu” yatırımlarınızı size en uygun fon paketinde değerlendirirken, aynı zamanda düzenli birikim imkanı sunuyor!

Biriktiren fon paketi Kartopu, hesabınız ya da Yapı Kredi kredi kartınızdan vereceğiniz talimatınız doğrultusunda düzenli olarak yatırım fonlarının alımını ve birikimini sağlamaktadır. Kartopu ile belirleyeceğiniz sıklıkta, seçtiğiniz fon paketinde yer alan fonların otomatik alımını yapabilir veya yatırımlarınızı doğrudan Kartopu’na aktararak değerlendirebilirsiniz.

Bireysel İnternet Şubesi’nde Yatırımlar altında yer alan Kartopu menüsüne girerek hemen talimat verebilirsiniz. Bireysel internet şubesi şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al/Şifremi Unuttum butonundan hemen şifre alabilir, kullanıcı kodunuz veya T.C. Kimlik Numaranızla internet şubesine giriş yapabilirsiniz.

Size Uygun Yatırım Fonları

Kartopu, risk ve getiri beklentiniz doğrultusunda size 3 farklı fon paketi ile yatırım imkanı sunar:


Kartopu Paket Detayları

Kartopu Paketleri Müşteri Profili Fon Kodu Fon Adı Fonun Paket İçindeki Ağırlığı
Paket 1 Finansal piyasalardaki tüm fırsatlardan faydalanmak isteyen aynı zamanda yatırımlarını olumsuz piyasa koşullarına karşı korumak isteyen yatırımcılar.¹ YFBL2YFBD4
YKP Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu

YKP Özel Sektör Borçlanma Araçları Fonu
50%
50%
Paket 2 İstikrarlı büyüyen bir hisse senedi portföyü ile yatırımlarını çeşitlendirmek isteyen ve olası değer kayıplarına karşı portföyü dengelemek için ağırlıklı sabit getirili menkul kıymetlere yatırım yapmak isteyen yatırımcılar.¹ YFBD3YFBD4YFAI1
YKP İkinci Değişken Fon

YKP Özel Sektör Borçlanma Araçları Fonu

YKP Koç Holding İştirakleri Hisse Senedi Fonu
30%
30%
40%
Paket 3 Yatırımlarını çeşitlendirmek adına portföylerinin bir bölümünü Türkiye Hazinesinin döviz cinsi borçlanma aracı olan eurobond ile değerlendirmek isteyen yatırımcılar.¹ YFBD3YFBD4YFBT4
YKP İkinci Değişken Fon

YKP Özel Sektör Borçlanma Araçları Fonu

YKP Eurobond Borçlanma Araçları Fonu
30%
30%
40%

Kartopu ile dilediğiniz fon paketini seçebilir, mevcut paketinizde yer alan fonları veya fonların paket içindeki ağırlıklarını güncelleyebilirsiniz.

Kartopu fon paketi içinde yer alan yatırım fonlarına ilişkin ayrıntılı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan her bir fon koduna tıklayarak fon sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Neden Kartopu?

Düzenli Birikim

Biriktiren Fon Paketi Kartopu, vadesiz hesabınız veya Yapı Kredi kredi kartınızdan vereceğiniz talimat doğrultusunda düzenli olarak yatırım fonlarının alımını ve sizin için birikimini sağlar.

Kartopu ile belirleyeceğiniz sıklıkta düzenli fon alım talimatı vererek, seçeceğiniz fon paketinde yer alan yatırım fonlarının otomatik alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz aileniz veya sevdikleriniz adına da Kartopu Düzenli Fon Alım Talimatı vererek onların geleceğine katkıda bulunabilirsiniz.

Esneklik

Biriktiren Fon Paketi Kartopu nezdinde sizin adınıza alınan yatırım fonlarını, dilediğiniz zaman, dilediğiniz miktarda bozdurabilir² ve nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.³ Ayrıca, dilediğiniz zaman toplu ödeme yaparak, yatırımlarınızı büyütebilirsiniz.

Kartopu Düzenli Fon Alım Sözleşmesi için tıklayınız.

Nasıl Kartopu Talimatı Verebilirsiniz?

Kartopu talimatı vermek için size en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayarak veya 444 0 444 Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir veya Bireysel İnternet Şubesi’nde Yatırımlar altında yer alan Kartopu menüsüne girerek talimat verebilirsiniz.

Merkezi Kayıt Kuruluşu Sermaye Piyasası Hizmet Ücretleri

Sermaye Piyasası Hizmet Ücretleri yatırım ürünleri için yetkili kayıt kuruluşu olan Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. adına tahsil edilmektedir. Bu ücret ve komisyonlar hakkında bilgiye Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

1.Yatırım Fonlarında getiri garantisi verilemez. Ekonomik, politik, sosyal vb. risklerden dolayı fiyatlarda yaşanabilecek dalgalanmalar fonun değerini olumlu/olumsuz yönde etkileyebilir. Fon hakkında daha detaylı bilgi ve fonun güncel yatırım stratejisine websitemizdeki Sürekli Bilgilendirme Sayfası’ndan veya Kamuyu Aydınlatma Platformu’ndan (www.kap.gov.tr) ulaşabilirsiniz.

2. Kartopu bozum işlemleri şubelerimizden ve İnternet Bankacılığı üzerinden yapılabilmektedir.

3. Gelir Vergisi Kanununun, geçici 67. maddesi gereğince yatırım fonlarından elde edilen kazanç %10 stopaj oranına tabidir.

Çocuğunuzun her adımında onunla beraber büyüyecek uzun dönemli birikim hesabı İlk Param hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor