Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Akıllı Fon Paketleri

Yatırım Fonlarına yatırım yapmak istiyor, ancak size en uygun yatırım fonunu belirlemekte zorluk mu çekiyorsunuz? Yapı Kredi Akıllı Fon Paketleri ile risk ve getiri beklentilerinize uygun fon dağılımınızı belirleyebilir, yatırımlarınızı size en uygun fon paketine yönlendirebilirsiniz.

Akıllı Fon Paketleri, her biri değişik oranda Yapı Kredi fonları içeren, 3 farklı risk seviyesi ve getiri potansiyeline sahip Fon Paketi’nden oluşan bir yatırım ürünüdür.

Paket 1: Düşük risk tercihine sahip, yatırımlarını orta vadeli hazine bonosu veya tahvil-bono fonlarında değerlendiren, aktif yönetimle getiri hedefleyen yatırımcılar için uygundur.

Paket 2: Orta ve uzun vadeli tahvil/bonolara veya tahvil-bono fonlarına yatırım yapan, uygun piyasa koşullarında hisse senedi piyasalarındaki getirilerden de faydalanmak isteyen, orta ve uzun vadede alternatif yatırım araçlarının üzerinde bir getiri hedefleyen yatırımcılar için uygundur.

Paket 3: Hisse senedi piyasasındaki getiri fırsatlarından faydalanmak isteyen, risk almaktan kaçınmayan ve uzun vadede yüksek getiri hedefleyen yatırımcılar için uygundur.

Uygulanan Risk Profil anketi ile risk-getiri beklentiniz ölçülür ve profilinize uygun Akıllı Fon Paketi belirlenir.

Yapı Kredi Portföy tarafından paketlerde piyasa şartlarına ve paket özelliklerine göre fon dağılım güncellemesi yapılmakta ve bu sayede aktif bir yönetim yapısı izlenmektedir. Yatırım yaptığınız pakette, dağılım güncellemesi yapılması durumunda, güncellemeler şubeniz aracılığıyla size bildirilecek, sizin tarafınızdan uygun görülmesi durumunda talimatınız ile paketiniz için uygulanacaktır.

Akıllı Fon Paketleri’nin performansı, her bir paketin fon dağılımı güncellemelerinin Yapı Kredi Portföy tarafından önerilen günde yapıldığı varsayılarak hesaplanacaktır. Dağılım güncellemelerinin önerilen günde yapılamaması durumunda ilgili paketin performansı ilan edilecek Paket performansından farklı olabilir.

Akıllı Fon Paketleri’nin Avantajları

  • Farklı risk ve getiri beklentilerine paralel olarak uygun pakete yatırım yapılabilmesi,
  • Değişen piyasa koşullarına göre aktif fon yönetimi ile fon dağılım güncelleme imkanı ve bu sayede artan getiri potansiyeli,
  • Birden fazla yatırım fonuna yatırım yaparak portföy çeşitlendirirken aynı zamanda riskin de dağıtılması.

  • Alım - Satım Esasları:

  • Minimum yatırım tutarı 10.000 TL’dir.
  • Yapı Kredi Şubeleri aracılığı ile 09.00 – 13.30 saatleri arasında alım emri verilir.
  • Alım ve bozum emirlerinde her yatırım fonu kendi valöründe gerçekleşir.
  • Yatırım Fonları bozulmadan Akıllı Fon Paketi’nden çıkılmak istenirse, paket kapsamındaki tüm fonlar yatırımcının serbest fon portföyüne aktarılır.

Merkezi Kayıt Kuruluşu Sermaye Piyasası Hizmet Ücretleri

Merkezi Kayıt Kuruluşu ücret ve komisyonlarına Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor