Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Online Analist

Online Analist, borsa ve para piyasalarındaki veri ve haberleri takip edebileceğiniz, analizlerinize ve karar vermenize yardımcı olacak araştırma raporlarına, anlık yorumları bünyesinde barındıran, kişiselleştirilebilir ekran ve menüleriyle istediğiniz bilgiye anında ulaşmanızı sağlayan aynı zamanda alım satım emirlerinizi en hızlı biçimde iletmenize ve onayını almanıza olanak tanıyan bir alım satım platformudur.

Online Analist’ te verileri takip edebilmek için programın açılışında Yapı Kredi İnternet şubesine girişte kullandığınız müşteri numarası ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Portföyünüzü görüntülemek ve ya alım satım yapmak istediğinizde daha önce Hisse Senetleri menüsü altında yer alan Portföyüm menüsünden oluşturduğunuz Online Analist şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Şifrenizi unuttuğunuzda ya da değiştirmek istediğinizde yine bu menüyü kullanarak istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Online Analist şifresi nasıl alınır?

Bireysel internet şubesine giriş yaptıktan sonra Yatırım İşlemleri > Hisse Senetleri > Portföyüm > Online Analist Şifre Değiştirme ya da Online Analist Şifre Alma adımlarını takip ederek şifre oluşturulacak ekrana ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Adı sayfanın üst tarafında yer alan müşteri numaranız, şifre ise sizin belirleyeceğiniz şifre olacaktır.

Bireysel internet şubesi şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre alabilir, kullanıcı kodunuzu unuttuysanız T.C. Kimlik Numaranızla giriş yapabilirsiniz. Şifre alabileceğiniz diğer kanallar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Online Analist'ten nasıl işlem yapılır?

Veri ekranı açıkken üst tarafta yer alan portföy butonuyla ya da hisse üzerinde sağ klik yaparak açılan menüde "Portföy"; "Hisse Al" ya da "Hisse Sat" butonlarından herhangi birine tıkladığınızda Online Analist menüsünde tanımladığınız kullanıcı kodu ve şifreyi gireceğiniz ekran açılacaktır.

Online Analist şifresi ile neler yapılabilir?

  • Online Analist programı üzerinden portföy görüntüleme, hisse senedi işlemleri
  • Matriks veri ekranından E-broker veya Matriks Trader'la portföy görüntüleme, hisse senedi ve VİOP işlemleri
  • Foreks veri ekranından portföy görüntüleme, hisse senedi ve VİOP işlemleri
  • Borsacepte ile iOS ve Android işletim sistemli cihazlarda hisse senedi ve VİOP işlemleri
  • İdeal veri ekranından portföy görüntüleme, hisse senedi ve VİOP işlemleri
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor