Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Kaldıraçlı FX İşlemleri : FxBox

Kaldıraçlı FX İşlemi, tezgahüstü piyasada, yatırılan teminat tutarı karşılığında belirli bir kaldıraç oranı üzerinden, belirlenmiş döviz, emtia, kıymetli maden ve diğer varlıkların fiziki teslimat olmaksızın alım ve/veya satım işlemidir. Yapı Kredi Yatırım’ın FXBox platformu, kaldıraçlı FX işlemlerinin yapıldığı platformun adıdır. SPK, Seri V, No: 125 sayılı Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri ve Bu İşlemleri Gerçekleştirebilecek Kurumlara İlişkin Esaslar Hakkında Tebliği ile kaldıraçlı FX işlemlerini denetim altına almıştır.

FXBox İşlemi Yapılabilecek Kanallar

 • FXBox Platformu www.fxbox.com.tr
 • Mobil İşlem Kanalları (iPad, iPhone ve diğer android cep telefonları)

FxBox Nedir?

 • Kaldıraçlı FX işlemleri, spread bazlı, tezgah üstü piyasalarda işlem gören bir ürün olup, işlemler ağırlıklı olarak likidite sağlayıcısı bankalara bağlı elektronik platformlar aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.
 • Kaldıraçlı FX piyasalarında, yatırımcı anaparasının bir kaç katı ile farklı para birimlerinde pozisyon alabilme imkanına sahiptir. FX piyasalarında, haftanın 5 günü, 24 saat işlem yapılabilmektedir. Yatırımcılar genellikle gün içerisinde açtıkları pozisyonları aynı gün kapatmaktadırlar. Ertesi güne taşınan pozisyonlarda yatırımcıya swap farkı yansıtılmaktadır.
 • Ürünlerde fiziki teslimata izin yoktur; her ürün nakdi uzlaşmaya tabidir. Ertesi güne taşınacak pozisyonlar için yatırımcıların hesabına swap farkı yansıtılır.
 • FxBox demo platformu yatırımcılara süresiz ve ücretsiz olarak sunulmaktadır. FXBox demo platformunda fiyatlar canlı olarak görülmektedir ve işlemler gerçek fiyatlar ile gerçekleşmektedir. Bu sayede yatırımcıların hem FXBox platformuna alışmaları, hem de paritelerin ve değerli madenlerin işleyişleri hakkında bilgi edinmeleri amaçlanmıştır. Ayrıntılı bilgi için www.fxbox.com.tr internet sitesine bakılabilir.
 • FXBox’ta İşlem Yapılabilecek Para Birimleri ve Değerli Metaller aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

  AUD/CAD EUR/CHF GBP/USD
  AUD/CHF EUR/GBP AUD/JPY
  EUR/JPY NZD/USD EUR/TRY
  USD/CAD AUD/USD EUR/USD
  USD/CHF CAD/CHF GBP/CHF
  USD/JPY CAD/JPY GBP/JPY
  USD/TRY CHF/JPY EUR/NOK
  XAG/USD EUR/AUD GBP/AUD
  XAU/USD EUR/CAD GBP/CAD
  EUR/PLN EUR/SEK GBP/NOK
  GBP/SEK NOK/JPY NOK/SEK
  SEK/JPY USD/HUF USD/MXN
  USD/NOK USD/PLN USD/SEK
  USD/ZAR EUR/NZD
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor