Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Kaldıraçlı FX İşlemleri : FxBox

Kaldıraçlı FX İşlemi, tezgahüstü piyasada, yatırılan teminat tutarı karşılığında belirli bir kaldıraç oranı üzerinden, belirlenmiş döviz, emtia, kıymetli maden ve diğer varlıkların fiziki teslimat olmaksızın alım ve/veya satım işlemidir. Yapı Kredi Yatırım’ın FXBox platformu, kaldıraçlı FX işlemlerinin yapıldığı platformun adıdır. SPK, Seri V, No: 125 sayılı Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri ve Bu İşlemleri Gerçekleştirebilecek Kurumlara İlişkin Esaslar Hakkında Tebliği ile kaldıraçlı FX işlemlerini denetim altına almıştır.

FXBox İşlemi Yapılabilecek Kanallar

 • FXBox Platformu www.fxbox.com.tr
 • Mobil İşlem Kanalları (iPad, iPhone ve diğer android cep telefonları)

FxBox Nedir?

 • Kaldıraçlı FX işlemleri, spread bazlı, tezgah üstü piyasalarda işlem gören bir ürün olup, işlemler ağırlıklı olarak likidite sağlayıcısı bankalara bağlı elektronik platformlar aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.
 • Kaldıraçlı FX piyasalarında, yatırımcı anaparasının bir kaç katı ile farklı para birimlerinde pozisyon alabilme imkanına sahiptir. FX piyasalarında, haftanın 5 günü, 24 saat işlem yapılabilmektedir. Yatırımcılar genellikle gün içerisinde açtıkları pozisyonları aynı gün kapatmaktadırlar. Ertesi güne taşınan pozisyonlarda yatırımcıya swap farkı yansıtılmaktadır.
 • Ürünlerde fiziki teslimata izin yoktur; her ürün nakdi uzlaşmaya tabidir. Ertesi güne taşınacak pozisyonlar için yatırımcıların hesabına swap farkı yansıtılır.
 • FxBox demo platformu yatırımcılara süresiz ve ücretsiz olarak sunulmaktadır. FXBox demo platformunda fiyatlar canlı olarak görülmektedir ve işlemler gerçek fiyatlar ile gerçekleşmektedir. Bu sayede yatırımcıların hem FXBox platformuna alışmaları, hem de paritelerin ve değerli madenlerin işleyişleri hakkında bilgi edinmeleri amaçlanmıştır. Ayrıntılı bilgi için www.fxbox.com.tr internet sitesine bakılabilir.
 • FXBox’ta İşlem Yapılabilecek Para Birimleri ve Değerli Metaller aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

  AUD/CAD EUR/CHF GBP/USD
  AUD/CHF EUR/GBP AUD/JPY
  EUR/JPY NZD/USD EUR/TRY
  USD/CAD AUD/USD EUR/USD
  USD/CHF CAD/CHF GBP/CHF
  USD/JPY CAD/JPY GBP/JPY
  USD/TRY CHF/JPY EUR/NOK
  XAG/USD EUR/AUD GBP/AUD
  XAU/USD EUR/CAD GBP/CAD
  EUR/PLN EUR/SEK GBP/NOK
  GBP/SEK NOK/JPY NOK/SEK
  SEK/JPY USD/HUF USD/MXN
  USD/NOK USD/PLN USD/SEK
  USD/ZAR EUR/NZD
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor