Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Döviz İşlemleri

Döviz alım/satım ihtiyaçlarınızı Şube, ATM, Internet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarımızdan karşılayabileceğiniz gibi Döviz Emir İşlemleri ve 5D Mevduat İşlemleri ile piyasa haraketlerinden kazanç elde etmenizi sağlayabilirsiniz.

Spot Döviz İşlemleri

Şube, ATM, Internet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarımızı kullanarak döviz alım/satım ihtiyaçlarınızı rekabetçi kurlar ile karşılayabilirsiniz.

Kurumsal internet şubesi ya da kurumsal mobil şubeye giriş yaparak spot işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kurumsal internet şubesi şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız şubenizden yeni bir şifre alabilir, adınıza kayıtlı aktif bir kredi kartınız varsa KOBİ’niz için anında şifre oluşturabilirsiniz.

Döviz Alım/Satım Emir İşlemleri

Döviz Alım/Satım Emir İşlemleri, döviz alım veya satımı yapmak istediğiniz özel kurlardan işlem yapabilmeniz için emir bırakmanızı sağlayan, sürekli kur takibi yapmak zorunda kalmadan bu kurlardan alım/satım yapabilmenizi sağlayan işlemlerdir.

Take Profit, Stop Loss, If Done ve One Cancel Other gibi farklı emir tipleri ile farklı beklentilere yönelik işlem ihtiyaçlarınızı bu ürün ile karşılayabilirsiniz.

Kar Al: Piyasa spot kurundan düşük kurlardan alış veya piyasa spot kurundan yüksek kurlardan satış yapmanıza imkan veren emir tipidir. Emir bırakıldıktan sonra piyasa spot kurunun belirlenen kurlara ulaşması halinde işleminiz yapılabilecektir.

Zarar Durdur: Piyasa spot kurundan yüksek kurlardan alış veya piyasa spot kurundan düşük kurlardan satış yapmanıza imkan veren, bu şekilde açık döviz pozisyonunuz bulunması halinde yatırımcıya azami zarar noktaları belirlenmesini sağlayan emir tipidir. Emir bırakıldıktan sonra piyasa spot kurunun belirlenen kurlara ulaşması halinde işleminiz yapılabilecektir.

Biri Diğerini Aktive Eder: Birbirine bağlı olarak 2 adet (aktif ve pasif olarak) emir bırakılmasını ve aktif emrin gerçekleşmesini halinde pasif olan emri de aktive eden emir tipidir. Tek işlemle döviz pozisyonu açılmasına ve bu pozisyon için kar realize etme ve zarar sınırlama imkanı verir.

Biri Diğerini İptal Eder: Birbirine bağlı olarak 2 adet (ikisi de aktif) emir bırakılmasını ve emirlerden birinin gerçekleşmesi halinde diğer emrin otomatik olarak iptal edilmesini sağlayan emir tipidir. Tek işlemle mevcut döviz pozisyonu için kar realize etme ve zarar sınırlama imkanı verir.

Müşteri Kitlesi

Piyasa hareketlerinden kazanç elde etmek isteyen tüm müşteriler Döviz Alım/Satım Emir İşlemleri yapabilirler.

Emir taleplerinizin karşılanması için portföy yönetmeniniz ile irtibata geçiniz.

Avantajları

  • Döviz piyasası fiyat hareketlerinden faydalanarak kazanç elde etmenizi sağlar.
  • İstenilen kurlardan işlem yapılması için ekran başında beklemeden işlem yapılmasını sağlar.
  • Farklı emir türleri ile farklı piyasa beklentileri için uygun işlemler yapılmasına imkan verir.

5D Mevduat İşlemleri

Gecelik mevduat faizi elde ederken aynı anda mevduatını bozmadan döviz piyasası fiyat hareketlerinden faydalanarak döviz dönşümü yapılmasına olanak sağlayan 5 para birimli mevduat ürünüdür.

Yatrımcı mevduatını TL, USD, EUR, GBP ve Altın arasından istediği birimde açabilir. Mevduat açılışı sırasında bu döviz birimleri için alabileceği faiz oranlarını önceden sabitler, vade boyunca para birimini değiştirmek istemesi halinde döviz dönüşümünü yaparak ilgili para birimindeki faizi kazanmaya devam eder. Bu döviz dönüşümü sırasında mevduat bozulması ve döviz dönüşümüne kadar işleyen faizler kaybedilmez. Faiz, yatırımcı hesabına günlük olarak yatırılır ve hemen kullanılabilir.

Müşteri Kitlesi

Piyasa hareketlerinden kazanç elde etmek isteyen tüm müşteriler 5D Mevduat İşlemleri yapabilirler.

5D Mevduat İşlem taleplerinizin karşılanması için portföy yönetmeniniz ile irtibata geçiniz.

Avantajları

  • Döviz piyasası fiyat hareketlerinden faydalanarak kazanç elde etmenizi sağlar.
  • TL, USD, EUR, GBP ve Altın’da kazanılabilecek faiz oranlarını vade başında sabitler.
  • Faiz kaybı yaşanmadan istenilen para birimlerine döviz dönüşümü gerçekleştirilebilir.
  • Faiz tutarları yatırımcı hesabına günlük olarak yatırılır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor