Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Döviz İşlemleri

Döviz alım/satım ihtiyaçlarınızı Şube, ATM, Internet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarımızdan karşılayabileceğiniz gibi Döviz Emir İşlemleri ve 5D Mevduat İşlemleri ile piyasa haraketlerinden kazanç elde etmenizi sağlayabilirsiniz.

Spot Döviz İşlemleri

Şube, ATM, Internet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarımızı kullanarak döviz alım/satım ihtiyaçlarınızı rekabetçi kurlar ile karşılayabilirsiniz.

Kurumsal internet şubesi ya da kurumsal mobil şubeye giriş yaparak spot işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kurumsal internet şubesi şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız şubenizden yeni bir şifre alabilir, adınıza kayıtlı aktif bir kredi kartınız varsa KOBİ’niz için anında şifre oluşturabilirsiniz.

Döviz Alım Satım Emir İşlemleri

Yapı Kredi Mobil aracılığıyla döviz almak ya da satmak istediğiniz kur seviyesini belirleyebilirsiniz, Bankamızın dijital kanallarda yayımlanan kurlarının belirlediğiniz kur seviyesine ulaşması durumunda döviz alım satım işleminiz otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Verdiğiniz emirleri Yapı Kredi Mobil aracılığıyla takip edebilir, güncelleyebilir ya da dilerseniz iptal edebilirsiniz.

Döviz Alım Satım Emir İşlemleri sürekli kur takibi yapmadan, hedeflediğiniz kur seviyesinden otomatik olarak döviz alım satım işlemi yapmanıza olanak sağlar.

Döviz Alım Satım Emir İşlemleri ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

Yapı Kredi Mobil aracılığıyla 7/24 emir bırakabilirsiniz; ancak emirleriniz yalnızca mesai saatleri içerisinde aktif olacaktır.

Hesabınızdaki kullanılabilir bakiyeler yetersiz olsa dahi alım satım emri verebilirsiniz; ancak emrin gerçekleşme anında hesabınızdaki kullanılabilir bakiye yetersiz ise, emriniz hesabınızdaki kullanılabilir bakiye dahilinde kısmi olarak gerçekleşecektir, gerçekleşmeyen kısım ise iptal edilecektir.

Emir girişi esnasında birden fazla ödeme aracı seçmeniz durumunda, emirleriniz parçalı olarak gerçekleşebilecektir.

Ödeme aracı olarak belirlediğiniz vadesiz hesaplarınıza tanımlı Esnek Hesap limitiniz olması durumunda, emir gerçekleşme sürecinde esnek hesap limitleriniz de kullanılacaktır.

Döviz alım emir işlemlerinizde, emrin gerçekleştirilmesi sürecinde belirlediğiniz vadesiz hesaplara bağlı YFBL1 ve/veya YFBL2 fonlarının bozularak işleme alınmasını talep edebilirsiniz.

Emrinizin geçerliliğinin son bulacağı tarihi, emir giriş aşamasında Banka tarafından belirlenen azami ve asgari süre ile sınırlı olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Emriniz henüz gerçekleşmediyse emir bitiş tarihinde mesai saatinin bitişiyle kendiliğinden sona erecektir.

Emirlerinizin belirlenen süre içerisinde gerçekleşmesi ya da gerçekleşmemesi durumunda, Akıllı Asistan tanımı yapmış olmanız durumunda Banka sistemindeki kayıtlı cep telefonunuza SMS ile, kayıtlı e-posta adresinize e-posta ile ve Mobil Bankacılık bildirimleri aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Döviz alım satım emir işlemlerinizi Yapı Kredi Şubeleri aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz. Kar Al ve Zarar Durdur gibi farklı emir tipleri ile farklı beklentilere yönelik işlem ihtiyaçlarınızı şubelerimiz aracılığıyla karşılayabilirsiniz.

Kar Al: Piyasa spot kurundan düşük kurlardan alış veya piyasa spot kurundan yüksek kurlardan satış yapmanıza imkan veren emir tipidir. Emir bırakıldıktan sonra piyasa spot kurunun belirlenen kurlara ulaşması halinde işleminiz yapılabilecektir.

Zarar Durdur: Piyasa spot kurundan yüksek kurlardan alış veya piyasa spot kurundan düşük kurlardan satış yapmanıza imkan veren, bu şekilde açık döviz pozisyonunuz bulunması halinde yatırımcıya azami zarar noktaları belirlenmesini sağlayan emir tipidir. Emir bırakıldıktan sonra piyasa spot kurunun belirlenen kurlara ulaşması halinde işleminiz yapılabilecektir.

Şube kanalıyla döviz alım satım emir işlemi yapılmasıyla ilgili detayları öğrenmek için portföy yönetmeniniz ile irtibata geçebilirsiniz.

5D Mevduat İşlemleri

Gecelik mevduat faizi elde ederken aynı anda mevduatını bozmadan döviz piyasası fiyat hareketlerinden faydalanarak döviz dönşümü yapılmasına olanak sağlayan 5 para birimli mevduat ürünüdür.

Yatrımcı mevduatını TL, USD, EUR, GBP ve Altın arasından istediği birimde açabilir. Mevduat açılışı sırasında bu döviz birimleri için alabileceği faiz oranlarını önceden sabitler, vade boyunca para birimini değiştirmek istemesi halinde döviz dönüşümünü yaparak ilgili para birimindeki faizi kazanmaya devam eder. Bu döviz dönüşümü sırasında mevduat bozulması ve döviz dönüşümüne kadar işleyen faizler kaybedilmez. Faiz, yatırımcı hesabına günlük olarak yatırılır ve hemen kullanılabilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor