Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Döviz İşlemleri

Döviz alım/satım ihtiyaçlarınızı Şube, ATM, Internet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarımızdan karşılayabileceğiniz gibi Döviz Emir İşlemleri ve 5D Mevduat İşlemleri ile piyasa haraketlerinden kazanç elde etmenizi sağlayabilirsiniz.

Spot Döviz İşlemleri

Şube, ATM, Internet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarımızı kullanarak döviz alım/satım ihtiyaçlarınızı rekabetçi kurlar ile karşılayabilirsiniz.

Bireysel internet şubesi ya da mobil şubeye giriş yaparak spot işlemlerinizi gerçekleştirebilir, bireysel internet şubesi şifreniz yoksa veya şifrenizi unuttuysanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak anında yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

Bireysel internet şubesi şifreniz ile mobil şubeye de giriş yapabilirsiniz.

Döviz Alım/Satım Emir İşlemleri

Döviz Alım/Satım Emir İşlemleri, döviz alım veya satımı yapmak istediğiniz özel kurlardan işlem yapabilmeniz için emir bırakmanızı sağlayan, sürekli kur takibi yapmak zorunda kalmadan bu kurlardan alım/satım yapabilmenizi sağlayan işlemlerdir.

Take Profit, Stop Loss, If Done ve One Cancel Other gibi farklı emir tipleri ile farklı beklentilere yönelik işlem ihtiyaçlarınızı bu ürün ile karşılayabilirsiniz.

Kar Al: Piyasa spot kurundan düşük kurlardan alış veya piyasa spot kurundan yüksek kurlardan satış yapmanıza imkan veren emir tipidir. Emir bırakıldıktan sonra piyasa spot kurunun belirlenen kurlara ulaşması halinde işleminiz yapılabilecektir.

Zarar Durdur: Piyasa spot kurundan yüksek kurlardan alış veya piyasa spot kurundan düşük kurlardan satış yapmanıza imkan veren, bu şekilde açık döviz pozisyonunuz bulunması halinde yatırımcıya azami zarar noktaları belirlenmesini sağlayan emir tipidir. Emir bırakıldıktan sonra piyasa spot kurunun belirlenen kurlara ulaşması halinde işleminiz yapılabilecektir.

Biri Diğerini Aktive Eder: Birbirine bağlı olarak 2 adet (aktif ve pasif olarak) emir bırakılmasını ve aktif emrin gerçekleşmesini halinde pasif olan emri de aktive eden emir tipidir. Tek işlemle döviz pozisyonu açılmasına ve bu pozisyon için kar realize etme ve zarar sınırlama imkanı verir.

Biri Diğerini İptal Eder: Birbirine bağlı olarak 2 adet (ikisi de aktif) emir bırakılmasını ve emirlerden birinin gerçekleşmesi halinde diğer emrin otomatik olarak iptal edilmesini sağlayan emir tipidir. Tek işlemle mevcut döviz pozisyonu için kar realize etme ve zarar sınırlama imkanı verir.

Müşteri Kitlesi

Piyasa hareketlerinden kazanç elde etmek isteyen tüm müşteriler Döviz Alım/Satım Emir İşlemleri yapabilirler.

Emir taleplerinizin karşılanması için portföy yönetmeniniz ile irtibata geçiniz.

Avantajları

  • Döviz piyasası fiyat hareketlerinden faydalanarak kazanç elde etmenizi sağlar.
  • İstenilen kurlardan işlem yapılması için ekran başında beklemeden işlem yapılmasını sağlar.
  • Farklı emir türleri ile farklı piyasa beklentileri için uygun işlemler yapılmasına imkan verir.

5D Mevduat İşlemleri

Gecelik mevduat faizi elde ederken aynı anda mevduatını bozmadan döviz piyasası fiyat hareketlerinden faydalanarak döviz dönşümü yapılmasına olanak sağlayan 5 para birimli mevduat ürünüdür.

Yatrımcı mevduatını TL, USD, EUR, GBP ve Altın arasından istediği birimde açabilir. Mevduat açılışı sırasında bu döviz birimleri için alabileceği faiz oranlarını önceden sabitler, vade boyunca para birimini değiştirmek istemesi halinde döviz dönüşümünü yaparak ilgili para birimindeki faizi kazanmaya devam eder. Bu döviz dönüşümü sırasında mevduat bozulması ve döviz dönüşümüne kadar işleyen faizler kaybedilmez. Faiz, yatırımcı hesabına günlük olarak yatırılır ve hemen kullanılabilir.

Müşteri Kitlesi

Piyasa hareketlerinden kazanç elde etmek isteyen tüm müşteriler 5D Mevduat İşlemleri yapabilirler.

5D Mevduat İşlem taleplerinizin karşılanması için portföy yönetmeniniz ile irtibata geçiniz.

Avantajları

  • Döviz piyasası fiyat hareketlerinden faydalanarak kazanç elde etmenizi sağlar.
  • TL, USD, EUR, GBP ve Altın’da kazanılabilecek faiz oranlarını vade başında sabitler.
  • Faiz kaybı yaşanmadan istenilen para birimlerine döviz dönüşümü gerçekleştirilebilir.
  • Faiz tutarları yatırımcı hesabına günlük olarak yatırılır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor