Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Entelektüel Sermaye

Yapı Kredi, inovasyon ve bilişim teknolojileri alanlarındaki birikim ve donanımını entelektüel sermaye olarak tanımlar ve bu alanlardaki yetkinliklerini sürekli geliştirerek paydaşları için değer yaratır. Dünyada ve sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bunlara adaptasyon sağlar. Entelektüel sermayenin gelişimi için her yıl Ar-Ge çalışmaları ve bilişim teknolojileri altyapısına önemli miktarda kaynak ayırır.

Bu çalışmalarla, müşterilerin hayatını kolaylaştıracak ürün ve hizmetler geliştirilmekte, veri güvenliği ve iş sürekliliği sağlanarak güvenilirlik ve marka itibarı güçlendirilmektedir. Çalışmalar sonucunda elde edilen ekonomik kazanç sayesinde iş süreçlerinin sürdürülebilirliği güvence altına alınmaktadır.

Öncelikli Konular

Akademik işbirlikleri ve Ar-ge: Yapı Kredi, inovasyon ve Ar-Ge alanında üniversite işbirlikleri gerçekleştirerek karşılıklı katma değer yaratmakta, geleceğin bilişimcileri olan öğrencilere yönelik projeler gerçekleştirmektedir. Finans sektörü̈ ile akademik dünya arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesi yönündeki çalışmalar ve yürütülen uygulamalarla üniversite ve teknoparklarla işbirlikleri gerçekleştirilmektedir. Çalışanlardan yenilikçi ve yaratıcı fikirler toplamak, bu fikirleri değerlendirerek hayata geçirmek ve kurum genelinde inovasyon kültürünü yaygınlaştırarak kurum içi girişimciliği desteklemek amacıyla Evraka Fikir Geliştirme Merkezi geliştirilmiştir. Bu uygulamayla kurum genelindeki fikir geliştirme süreçleri etkin şekilde yönetilmektedir.

Ar-Ge uygulamalarıyla detaylı bilgiye Sürdürülebilirlik Raporlarından ulaşılabilir.

Müşteri bilgilerinin güvenliği: Yapı Kredi, müşterilerine ait bilgilerin bütünlüğünün ve gizliliğinin sağlanmasını, yasal zorunluluğun yanı sıra etik bir sorumluluk olarak görür ve bu alandaki performansını sürekli geliştirmek için etkin ve güçlü̈ bilişim teknolojileri altyapısından yararlanır. Çalışanların kurumsal bilgi güvenliği politikaları ve bilgi güvenliği araçları hakkındaki farkındalıklarını artıracak periyodik eğitimler düzenlenir. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen değerlendirmelerle çalışanların bu alandaki yetkinlikleri ölçülmektedir. Değerlendirme sonuçları ve güncel tehditlere ilişkin analizler doğrultusunda farkındalık çalışmaları güncellenmektedir. Kurum içi önlemlerin yanı sıra müşterilere de kendi alabilecekleri önlemlerle ilgili düzenli bilgi aktarımı yapılmaktadır.

Müşteri bilgi güvenliği hakkında detaylı bilgiye Sürdürülebilirlik Raporlarından ulaşılabilir.

Bilişim teknolojileri, iş sürekliliği ve siber güvenlik: Etkin bir bilişim teknolojileri altyapısı finans sektörü için önemli bir rekabet avantajıdır, ancak dijitalleşme beraberinde iş devamlılığı ve veri güvenliği gibi sorunları da getirir. Bu nedenle, Yapı Kredi’de bilişim teknolojileri altyapısı iyileştirilirken bir yandan da bilgi güvenliğini artırıcı ve iş devamlılığını sağlayıcı sistemlere yatırım yapılmaktadır. Yapı Kredi’nin operasyonlarını etkileyebilecek olası siber tehditleri tespit ederek engelleyen çok katmanlı güvenlik yapıları kullanılmaktadır. İş sürekliliği stratejisinin de çok önemli bir ayağını oluşturan bilişim sistemleri altyapısıyla doğal afet ve olası diğer acil durumlarda veri kaybının ve ilgili diğer risklerin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

Bilişim teknolojileri sistemlerimizle ilgili detaylı bilgiye Faaliyet Raporlarından ulaşılabilir.

İnovatif ürünler: Yapı Kredi, inovasyon kültürünü organizasyonun ve değer zincirinin bir parçası haline getirmek için çaba sarf eder. Müşterilerin hayatını kolaylaştıracak yenilikçi ürün ve hizmetlerle sektörde fark yaratmakta, müşteri deneyimini geliştirirken aynı zamanda rekabet avantajı elde etmektedir. Yapı Kredi, dijital bankacılık kanallarında yapılan geliştirmeler ve projelerle sektörde öncü̈ rol oynamaya devam etmektedir.

İnovatif ürünlerle ilgili detaylı bilgiye kurumsal web sitesi ve Faaliyet Raporlarından ulaşılabilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor