Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi'de Sürdürülebilirlik Yapısı

Yapı Kredi Sürdürülebilirlik Komitesi, Banka’nın ekonomik, sosyal ve çevresel alanlardaki sürdürülebilirlik stratejisini ve politikalarını oluşturmak, bu strateji ve politikaları şirket faaliyetlerine entegre hale getirmek ve sürdürülebilirlik performansının takibini sağlamakla görevlidir. Çeşitli yönetim birimlerinin temsil edildiği komitede bir Yönetim Kurulu Üyesi de yer almaktadır. Komite başkanlığı, Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurumsal İletişim Direktörü tarafından eş başkanlık sistemiyle yürütülmektedir. Sürdürülebilirlik konusundaki gelişmeleri izlemek ve yönlendirmek için yılda iki kez toplanan Sürdürülebilirlik Komitesi, gerçekleştirdiği çalışmaları yılda bir kez İcra Komitesine ve Yönetim Kurulu’na sunmaktadır.

Sürdürülebilirlik Komitesi’nin belirlediği stratejiyi hayata geçirmek ve planlanan uygulamaların koordinasyonunu sağlamak amacıyla Banka içindeki ilgili departmanların katılımıyla Sürdürülebilirlik Çalışma Grubu oluşturulmuştur. Bu gruba bağlı olarak, farklı uzmanlık alanı ve fonksiyonlardan sorumlu alt çalışma grupları da oluşturulmuştur. Kurumsal İletişim Yönetimine bağlı olarak görev yapan Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik birimi,

  • Sürdürülebilirlik Çalışma Grubu ve alt çalışma gruplarının koordinasyonundan,
  • Grupların hedef – performans takiplerinin gerçekleştirilmesinden,
  • Veri konsolidasyonunun yürütülmesinden,
  • Gerçekleştirilen faaliyetlerin sürdürülebilirlik hedefleri kapsamında değerlendirilmesinden,
  • Yapı Kredi’nin sürdürülebilirlik konularındaki iç ve dış iletişiminin yürütülmesinden

sorumludur.

Yapı Kredi'de Sürdürülebilirlik Yapısı

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor