Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Her Çocuk Bir Dünya

Operasyon Yönetimi çalışanlarımız, imkanları kısıtlı okulların hem fiziksel ihtiyaçlarını hem de öğrencilerin okulla ilgili kişisel ihtiyaçlarını karşılamayı tercih etti ve kendine "Her Çocuk Bir Dünya" ismini seçti. Gönüllülerimiz 2008’den beri “Toplum Gönüllüleri Vakfı –TOG’a düzenli bağış yapmakta ve düzenledikleri kermes vb etkinliklerle gelir yaratmaktalar.

Gönüllülerimiz, düzenli bağış ve çeşitli kampanyalarla yarattıkları gelirle bugüne kadar:

Kocaeli-Çayırova Atatürk Lisesi YİBO, Diyarbakır Hatip İlköğretim Okulunun hem fiziksel ihtiyaçlarına destek olurken hem de bu okullardaki öğrencilerin ihtiyaçları için yanlarında oldular. Bir yanda da Van depreminden etkilenen çocukların yüzünü güldürmek için oyuncak toplama kampanyası gibi benzeri etkinlikleri düzenlediler.

Gönüllülerimiz aynı zamanda TOG gönüllüleri ile birlikte Samsun ilinde düzenli olarak okulları destekleme kampanyası yürütüyorlar. Bu kapsamda TOG’un “Bir El Atak” projesiyle imkanı kısıtlı 6 köy okulunda öğrenim gören 140 çocuğa ulaşıldı, 3 köy okulu onarıldı, 140 çocukla etkinlikler gerçekleştirildi.

Sivil toplum kuruluşlarının stand organizasyonlarına da katılan gönüllülerimiz topladıkları bağışlarla Samsun Vezirköprü - Tekke - Atakum - Çarşamba ilçelerinde 4 köy okulunun boyanmasını - onarılmasını sağladı. 117 öğrencinin çeşitli kırtasiye ihtiyaçları karşılandı. TOG İğne Deliği ile 23 Nisan ‘da müzik atölyeleri yapılarak köy çocuklarının ilk defa tanıştıkları enstrümanlarla konser vermeleri sağlandı. Mesleki kütüphane projesiyle gençlerin meslek gruplarıyla buluşmasına aracılık edildi. Çayırova Sevgi evlerinde çeşitli yaş gruplarına ait çocukların ihtiyaçları aynî yardımlarla karşılandı.

Bununla birlikte Yapı Kredi Atletizm takımının desteğiyle Adım Adım koşularında TOG adına toplanan bağışların da gönüllülerimizin etkin görev aldığı projelerde kullanılması sağlanmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor