Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi Gönüllüleri

Yapı Kredi çalışanları arasında gönüllülük bilincinin ve takım çalışmasının yaygınlaştırışması amacıyla “Her Yönetime Bir Sosyal Sorumluluk Projesi” sloganıyla 2009 yılında Yapı Kredi Gönüllüleri Platformu kurulmuştur. ÖSGD (Özel Sektör Gönüllüler Derneği) ’nin de danışmanlığını alarak başlayan çalışmalar sonucunda pilot yönetimler belirlendi ve projeler oluşturulmaya başlandı. Öncelikle tüm birimler kendi içlerinde uyguladıkları bir anket çalışmasıyla gönüllülük yapılacak alana karar vermiş, Kurumsal İletişim Yönetimi’nin desteğiyle ilgili Sivil Toplum Kuruluşları’yla bir araya gelerek çalışmalara başlamıştır.

Bugün itibariyle Yapı Kredi Gönüllüleri Platformu 9 farklı gönüllülük projesi ile çalışmalarına devam etmektedir.Uzun vadede gönüllük bilincinin ve gönüllü çalışmanın tüm Yapı Kredi ailesi nezdinde yaygınlaşması amaçlanmaktadır. Uzun vadede gönüllük bilincinin ve gönüllü çalışmanın tüm Yapı Kredi ailesi nezdinde yaygınlaşması amaçlanmaktadır.

Darüşşafaka ile Elele

Darüşşafaka ile Elele

Yapı Kredi gönüllülerinin Darüşşafaka'lı öğrencilerle birlikte gerçekleştirdikleri çalışma Mart 2009 tarihinde başladı. "Darüşşafaka ile Elele'' projesi kapsamında Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nda öğrenim gören, % 80'i Anadolu'dan gelen, babasız ve başarılı öğrencilerin zamanlarını daha etkin ve kaliteli geçirmelerinin sağlamak amaçlanıyor. Yatılı öğrenim gören ve hafta sonu evlerine gidemeyen çocukların kampüs dışı etkinliklerine katkıda bulunmak için her ay bir, bazı aylarda iki-üç etkinlik olmak üzere öğrencilerle çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler düzenleniyor. (müze gezileri, piknikler, ekolojik turlar vb) Her bir etkinlik en az 30 ve en çok 80 çocuk katılımıyla gerçekleştiriyor.

Genel Muhasebe Lösev ile Elele

2012 yılının son çeyreğinde başlayan proje kapsamında, gönüllülerimiz Bankacılık Üssü ve Yapı Kredi Plaza’da LÖSEV standı açtı ve kendileri de bu standda aktif görev alarak satış yaptılar. Gönüllüler ayrıca LÖSEV’in düzenlediği haftasonu kurslarında eğitmenlik yapmaya başladılar.

Her Çocuk Bir Dünya

Her Çocuk Bir Dünya

Yapı Kredi Operasyon Yönetimi, imkanları kısıtlı okulların hem fiziksel ihtiyaçlarını hem de öğrencilerin okulla ilgili kişisel ihtiyaçlarını karşılamayı tercih etti ve kendine "Her Çocuk Bir Dünya" ismini seçti. Bu amaçla, 2008 yılında temasa geçtiği Diyarbakır- Şanlıurfa yolu üzerindeki Hatipoğlu İlköğretim Okulu'na desteğe devam etti. 15'i anaokulu öğrencisi olmak üzere toplam 89 öğrencili okulun hem fiziki ihtiyaçları, hem de öğrencilerin kıyafet, okul eşyası, oyuncak gibi kişisel ihtiyaçları karşılandı. Gönüllülerimiz Yapı Kredi Bankacılık Üssü'nde gerçekleştirdikleri üç kermes organizasyonuyla projelerine maddi kaynak yarattılar. Bu süreçte Diyarbakır Hatipoğlu İlköğretim Okulu'nun tüm ihtiyaçlarını karşılamış olan gönüllülerimiz,bir sonraki hedef olarak Gebze'de bulunan Atatürk Lisesi YİBO'yu sahiplendiler. Proje kapsamında ayrıca Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile işbirliği yapılmaya başlandı.

Her Çocuk Bir Dünya gönüllüleri son olarak Samsun’da bulunan Büyükkırık İlköğretim Okulu’nu sahiplendiler. Toplum Gönüllüleri Vakfı gençler ile birlikte hareket eden gönüllüler, okulun fiziki ihtiyaçları ile öğrencilerin eğitim malzemesi ihtiyaçlarını karşıladılar.

Kurumsal ve Ticari Bankacılık her bölgede 1 proje yürütüyor

Kurumsal ve Ticari bankacılık çalışanı gönüllülerimiz 2011 yılında Marmara Bölgesi’nde ceviz fidanı dikimiyle başlattıkları projeye takip eden yıllarda 3 farklı bölgeyle devam ettiler. Düzenledikleri kermeslerle Ege ve Akdeniz Bölge İzmir Behçet Uz Çocuk Hastanesi’ne makine teçhizatı desteği verirken, Güney Bölge’de Çatom Urfa Şubesi’nde kadın girişimcileri desteklemek amacıyla tesiste bulunan bilgisayar odasına bilgisayar ve mobilya tedarik ettiler.

Kredi Kartları Direkt Satış Ekibi TOFD ile Elele

Kredi kartı direkt satış ekibinin Darüşşafaka’da okuyan öğrenciler için burs desteği devam etti. Plastik kapak toplama kampanyasıyla bölgelerimiz neredeyse birbiriyle yarışarak ve müşteri ağını da kullanarak etkin bir şekilde kampanyaya katıldılar ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği aracılığıyla iki kişiyi akülü tekerlekli sandalyeye kavuşturdular.

Çalışanlarımız ayrıca bağışlarıyla yılın başında Ağrı’nın Diyadin ilçesindeki bir ikokula da kitap, kırtasiye ve satranç takımı hediye ettiler.

Yalnız Bırakmadık

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık çalışanlarının GEA Arama Kurtarma Ekoloji Grubu ile “Yalnız Bırakmadık” isimli projeyi hayata geçiriyor.

Yapı Kredi Gönüllüleri Platformu kapsamında gerçekleştirilen proje kapsamında, iki farklı oyuncak kampanyası gerçekleştirdi. Gönüllülerimiz çevrelerinden topladıkları oyuncakları temizleyip tamir ederek ilk olarak Bolu Göynük’te bulunan iki köy ve bir ilçe okuluna, ikinci kampanyada ise Cerrahpaşa Hastanesi Onkoloji Servisi’nde yatan minik hastalara ulaştırdı.

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık çalışanları şu anda GETEM (Görme Engelliler Teknoloji ve Eğitim Merkezi) ile görme engelliler için kitap okuma çalışması gerçekleştiriyor.

Yapı Kredi Özel Bankacılık

Yapı Kredi Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi çalışanları 2013 yılında Kars Merkez Derecik İlkokulu’na bir yardım kampanyası başlatarak, okulun ihtiyacı olan fotokopi makinasını ve 2 adet bilgisayarı okul yetkililerine teslim etti. Ayrıca tüm yönetim çalışanlarından toplanan 300 kitap, 400’den fazla defter ve 3 koli kırtasiye malzemesi de okula ulaştırıldı.

Gönüllü ekibi yardım kampanyasına farklı okullarla devam edecek.

Yapı Kredi Portföy Yönetimi

Yapı Kredi Portföy Yönetimi, 2012 yılında çalışanlarıyla birlikte iki bağış kampanyası yürüttü. Mart ayında gerçekleştirilen kampanya ile Yapı Kredi Portföy çalışanları tarafından İstanbul Başakşehir Cumhuriyet İlköğretim Okulu kütüphanesine 500 adet kitap bağışlandı.

2012 yılı Aralık ayında ise Kars Ziya Gökalp İlköğretim Okulu’na yine şirket çalışanları tarafından iki adet yazı tahtası ve okul kütüphanesine ise 120 adet kitap bağışı gerçekleştirildi.

Yaşlanmayanlar Dünyası

Yapı Kredi Huzurevi ile birlikte gerçekleştirilen projede, Perakende Bankacılık gönüllüleri yaklaşık beş yıldır evlerinden uzak yaşayan emekliler ile onların hayatlarında fark yaratacak paylaşımlarda bulunuyorlar. Zamanlarını güzel ve verimli geçirmelerini sağlamak, yaşadıkları mekanın eksiklerini tamamlayarak daha konforlu hale getirmek, hatırlandıklarını ve sevildiklerini hissettirmek amacıyla yola çıkılan projede Yapı Kredi Huzurevi’nde yaşayan emeklilerimizi yalnız bırakmıyorlar.

Her ay düzenli olarak Yapı Kredi Huzurevi’nde yaşayan 23 Yapı Kredi emeklisi ile yapılan etkinlikler arasında beş çayı partileri, anneler ve babalar günü etkinlikleri, bayram ziyaretleri, yılbaşı partisi, Bankacılık Üssü ve Yapı Kredi Bankacılık Akademisi gezileri, Huzurevi’ne yapılan üst yönetim ziyaretleri gerçekleştiriliyor.

Ayrıca emeklilerin dış dünya ile olan bağlantılarını kuvvetlendirmek, boş zamanlarını faydalı bir şekilde değerlendirmelerini sağlamak adına huzurevinde ortak kullanıma açık bilgisayarlar, yazıcılar, bilgisayar masaları temin edildi ve gerekli kurulumun yapılması sağlandı.

Perakende Bankacılık Gönüllüleri, Yapı Kredi Huzurevi’nde yaşayan emeklilerin hayatına renk katmaya, onlarla güzel anılar yaratmaya, hoş sohbetler yapmaya devam edecekler.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor